Bramy i drzwi marki WIŚNIOWSKI rekomendowane przez policję

Marka WIŚNIOWSKI przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa. Oferta firmy to wybór produktów odpowiednio przebadanych i wyposażonych w profesjonalne systemy zabezpieczeń. Teraz bramy i drzwi producenta zaznaczają swoją obecność na prestiżowej liście usług, docenionych pod względem antywłamaniowości w ramach kampanii K-EINBRUCH. 

Kampania K-EINBRUCH pod patronatem federalnego ministra spraw wewnętrznych w Niemczech to już 10 lat historii. Z okazji jubileuszu uruchomiono profesjonalną bazę, pozwalającą konsumentom wyszukać firmy oferujące przetestowane i certyfikowane produkty antywłamaniowe. Wyszukiwarka policyjnego wydziału prewencji kryminalnej w Niemczech dostępna jest pod adresem: https://www.k-einbruch.de/herstellersuche/ . Eksperckie narzędzie usprawnia wyszukiwanie produktów rekomendowanych przez policję, takich jak drzwi CREO i bramy segmentowe WIŚNIOWSKI, których klasę antywłamaniową potwierdzają niezbędne certyfikaty, wydane między innymi przez niezależną, akredytowaną jednostkę Instytut ift Rosenheim.

Dla marki WIŚNIOWSKI dołączenie do sieci K-EINBRUCH jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości naszych produktów, ale również ich bezpieczeństwa. Uznanie przez niemiecką policję to informacja, że idziemy w dobrym kierunku, a innowacyjne rozwiązania technologiczne proponowane przez markę, wpisują się w zachodni trend prewencji przestępczości – mówi Karolina Dorula-Mamala, Kierownik działu badań i certyfikacji produkcji w firmie WIŚNIOWSKI. Wybór produktów marki drzwi CREO w klasie antywłamaniowej od RC2N do RC3 lub bram segmentowych UniPro, UniTherm oraz PRIME w klasie antywłamaniowej RC2 gwarantuje poczucie komfortowego bezpieczeństwa.