BPI Real Estate Poland wzmacnia zespół sprzedażowy

BPI Real Estate Poland, belgijski deweloper mieszkaniowy, w związku z realizacją strategii biznesowej i uruchomieniem nowych inwestycji w Polsce wzmacnia zespół handlowców. Do firmy dołączyły dwie specjalistki ds. sprzedaży mieszkań – Magdalena Gosk i Katarzyna Mital.

Zespół BPI Real Estate Poland, od lewej: Magdalena Gosk i Katarzyna Mital

Wiedza i umiejętności nowych pracowników są bardzo ważne dla dewelopera, który realizuje inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście. Nowo pozyskane specjalistki wesprą swoim doświadczeniem zespół handlowy BPI Real Estate Poland w Poznaniu oraz Trójmieście.

Magdalena Gosk dołączyła do zespołu sprzedażowego BPI Real Estate Poland w Poznaniu odpowiedzialnego za sprzedaż mieszkań w I etapie inwestycji Cavallia – nowego projektu realizowanego na poznańskim Łazarzu w ramach współpracy joint venture z Revive Poland. Ma 10-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, negocjacjach, budowaniu relacji z klientem, analizie danych i organizacji procesu sprzedaży, jak również zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla Echo Investment, Masterm Investment i poznańskich biur obrotu nieruchomościami. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami.

Katarzyna Mital wesprze szeregi zespołu handlowego prowadzącego sprzedaż inwestycji Bernadovo w Gdyni. Od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą mieszkań. Jest doświadczonym i kompetentnym handlowcem, zorientowanym na budowę pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Charakteryzuje ją wysokie zaangażowanie w pracę i orientacja na efekty przekładające się na skuteczność w działaniu. Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland zawodowo związana była deweloperami takimi jak m.in. Cordia, Polnord i Robyg. Studiowała Administrację Publiczną w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji oraz Uniwersytecie Gdańskim, na którym ukończyła także prawno-menedżerskie studia podyplomowe.

O BPI Real Estate

BPI Real Estate jest firmą deweloperską należącą do belgijskiej grupy kapitałowej CFE założonej w 1880 roku, która prowadzi działalność w kilku obszarach: nieruchomości, rozwiązań technicznych dla budynków i przemysłu, budownictwa i renowacji, a także rozwiązań infrastrukturalnych dla sektorów mobilności i usług.

BPI Real Estate powstało ponad 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie w realizacji wysokiej jakości inwestycji w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, handlowo-usługowych oraz tzw. obiektów specjalnych. Projekty dewelopera powstają na trzech europejskich rynkach – w Belgii, Luksemburgu i w Polsce. Wyróżnia je innowacyjność i dbałość o szczegóły – w kwestiach związanych m.in. z planowaniem urbanistycznym, dobrą architekturą i efektywnością energetyczną. Misją BPI Real Estate Poland jest wdrożenie zasad zrównoważonego rozwoju na wszystkich etapach realizacji inwestycji, a celem realne zmniejszenie śladu węglowego, za który odpowiada sektor nieruchomości i budownictwa na całym świecie.

Swoją wiedzą w zakresie projektowania i realizacji inwestycji deweloperskich służy również w Wood Shapers, spółce założonej w 2019 roku przez BPI Real Estate i CFE Contract (firmę siostrę również należącą do grupy CFE, a w Polsce działającą pod nazwą CFE), która prowadzi działalność w obszarze zrównoważonego budownictwa z drewna i prefabrykatów.

O BPI Real Estate Poland

Pierwsza inwestycja BPI Real Estate Poland została ukończona w 2017 roku na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie na Przymorzu powstał czteroetapowy kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. BPI Real Estate Poland z sukcesem działa również w Warszawie, gdzie powstały kolejno projekty Wola Tarasy, Wola Libre, wolaRE oraz Rezydencja Barska. Inne zakończone realizacje BPI Real Estate w Polsce to kompleks Bulwary Książęce we Wrocławiu oraz osiedle Vilda Park w Poznaniu. Nowymi projektami w portfolio dewelopera, uruchomionymi w 2022 roku, są inwestycje Bernadovo w Gdyni, Panoramiqa w Poznaniu, Czysta 4 we Wrocławiu oraz Chmielna Duo w Warszawie. Dodatkowo w ramach joint venture z Revive Poland, BPI Real Estate Poland realizuje w Poznaniu wieloetapową inwestycję typu mixed-use pod nazwą Cavallia.

Więcej informacji nt. dewelopera BPI Real Estate Poland dostępne jest na stronie:

www.bpi-realestate.pl

Translate »