BLISKO 25 000 MKW. MA MAGAZYN REALIZOWANY PRZEZ DL INVEST GROUP DLA SIECI STOKROTKA

W okolicach Rzeszowa powstaje magazyn dla sieci Stokrotka, który realizuje firma DL Invest Group. Jest to kolejna realizacja spółki DL Invest Group dla tej sieci. Wcześniej Stokrotka wynajęła powierzchnię w śląskim centrum logistycznym DL Invest Park Psary, jak również ulokowała swój centralny magazyn o powierzchni ponad 34 000 mkw. w DL Invest Park zlokalizowanym w podwarszawskim Teresinie.

Długoterminowa współpraca z najemcami to klucz do sukcesu naszej firmy. Powodzenie naszych biznesowych przedsięwzięć warunkuje również nasza strategia, która zakłada utrzymanie wybudowanych nieruchomości w naszym portfolio i nieustanną pracę nad maksymalizacją ich wartości, a także przyjęta przez nas polityka zakupowa. Większość terenów, które kupujemy z myślą o realizacji projektów logistycznych umożliwia najemcom ekspansję wraz z rozwojem ich działalnościwylicza Dominik Leszczyński, Założyciel i Zarządzający DL Invest Group.

Ponadto nieruchomości przez nas realizowane wpisują się w proekologiczne polityki, które wdrożyły już niemal wszystkie duże firmy będące najemcami wielkopowierzchniowych nieruchomości logistycznych. Nasze nieruchomości certyfikowane są w międzynarodowym systemie BREEAM osiągając poziom Excellent, jak również współfinansowane są przez instytucje finansowe uzależniające tak poziom jak i koszt finansowania od określonych ekologicznych parametrów nieruchomości” – podkreśla Dominik Leszczyński. „Na korzyść najemców przemawia także struktura naszej firma, w ramach której funkcjonują działy projektowe i budowlane, co z jednej strony umożliwia szybkie reagowania na potrzeby najemców, a z drugiej pozwala także w możliwie największym stopniu kontrolować koszty projektów budowy, rozbudowy czy adaptacji” – podsumowuje założyciel DL Invest Group.

***

DL Invest Group to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowany portfel nieruchomości składa się z trzech segmentów: centrów logistycznych, centrów biurowych i parków handlowych. Starannie wyselekcjonowane lokalizacje i projekty przemyślane pod względem architektonicznym, funkcjonalnym i wykonawczym, przy zachowaniu rygorystycznych wymagań jakościowych, są podstawą sukcesu Grupy DL Invest, której portfolio obejmuje już ponad 2 000 000 mkw. nieruchomości.

Więcej informacji: www.dlinvest.pl