B&B Lublin Centrum już otwarty

Międzynarodowa sieć B&B Hotels, zarządzająca przeszło pół tysiącem hoteli turystyczno-biznesowych, kontynuuje rozwój w Polsce, otwierając kolejny obiekt w naszym kraju. 16 maja br. pierwszych gości przyjął B&B Lublin Centrum.

To już dziewiąty hotel w Polsce, działający pod szyldem popularnej w Europie marki B&B Hotels. Pozostałe działają we Wrocławiu, w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Nowym Targu oraz Rzeszowie.

Każde otwarcie to nasz sukces i krok w kierunku rozwoju marki. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kolejny obiekt na mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, zarządzająca B&B Hotels Polska i dodaje: Hotel B&B Lublin został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu mamy poczucie, że oferujemy nie tylko komfortowe miejsce noclegowe, ale przede wszystkim pakiet przyjemnych doświadczeń. Już teraz zachęcam do odwiedzenia obiektu i skorzystania ze standardu i udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości. 

Topowa lokalizacja

Jednym z największych atutów nowego hotelu jest jego doskonała lokalizacja w centrum miasta – przy ul. Dolnej 3 Maja 7. Dzięki temu starówka i najważniejsze zabytki Lublina są na wyciągnięcie ręki. Tak położony obiekt to także świetna opcja dla osób podróżujących służbowo, gwarantująca łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście. 

Funkcjonalne wnętrza

W B&B Lublin Centrum goście mają do dyspozycji 130 pokoi, zapewniających przyjazną przestrzeń do relaksu, w której w razie potrzeby można również popracować.  

 W hotelu znajduje się również przestronne, nowocześnie zaaranżowane lobby, sala konferencyjna, umożliwiająca organizację kameralnych spotkań do 15 osób oraz podziemny parking. Podobnie jak w innych obiektach należących do sieci, w B&B Lublin Centrum można także skorzystać z oferty bogatego, różnorodnego bufetu śniadaniowego. Dla gości zatrzymujących się w obiekcie przygotowano także wiele udogodnień, jak m.in. klimatyzacja czy dostęp do Wi-Fi.

 

Stylowy design

Pobyt w hotelu dodatkowo uprzyjemnią przytulne, zaprojektowane z dbałością o detale, aranżacje wnętrz, z akcentami nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie miasta. 

 B&B Lublin Centrum odpowiada najnowszym trendom. Wyróżnia się indywidualnym designem powierzchni parteru, gdzie jest zlokalizowana recepcja, sala śniadaniowa oraz sala konferencyjna – dodaje Beatrice Bouchet.

Projekt architektoniczny B&B Lublin Centrum powstał w biurze projektowym Arbapol, a o aranżację części wspólnych na parterze zadbała pracownia Tremend.  

Nowym obiektem pokieruje Patrycja Niedźwiecka, której powierzono funkcję Dyrektora Hotelu: – Wierzę w sukces B&B Lublin Centrum, szczególnie, że ma on do zaoferowania to, czego poszukuje dzisiaj wielu podróżnych – komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Mamy po swojej stronie wyjątkowy produkt oraz świetny, zmotywowany i zaangażowany zespół, który jest gotowy na przyjęcie gości – mówi. 

www.hotelbb.com

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska 

 

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na maj 2022) hotele we Francji (351), w Niemczech (153), we Włoszech (53), w Hiszpanii (39), Szwajcarii, Portugalii i Belgii (7) w Brazylii i Austrii (po 6) oraz po jednym w Czechach, Słowenii, Holandii i na Węgrzech (1). 

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).