Nie czekamy na przyszłość. Tworzymy ją. Audi activesphere concept¹

 

Nie czekamy na przyszłość. Tworzymy ją.

Prezentowany pojazd jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży.

Zobacz świat z nowej perspektywy

Audi activesphere concept1 przeniesie Twój aktywny styl życia na nowy poziom – ze zdefiniowanymi na nowo osiągami quattro, niezwykłymi doświadczeniami, typem nadwozia przystosowanym do jazdy w terenie, zupełnie nową stylistyką oraz panoramicznym widokiem 360°. Nowy samochód koncepcyjny Audi, który łączy praktyczność, niezwykłą elegancję i komfort, oferuje doskonałą wydajność niezależnie od terenu, zachęcając tym samym do aktywności na świeżym powietrzu. Jeszcze lepsze wrażenia z jazdy zapewniają rozszerzona rzeczywistość2 oraz holistyczny cyfrowy ekosystem.

Przeżyj światową premierę Audi activesphere concept¹

Podczas Święta Postępu wieczorem 26 stycznia 2023 r. Audi zaprezentowało koncepcję Audi activesphere¹. Zobacz jeszcze raz, jak Henrik Wenders, szef marki AUDI AG i Marc Lichte, szef designu AUDI AG, przedstawiają ideę i wizję czwartego samochodu koncepcyjnego Sphere. Wraz z Gaelem Buzynem, starszym dyrektorem Audi Design Loft Malibu (Kalifornia) i Sidem Odedrą, szefem UI/UX Design AUDI AG, imponująco demonstrują koncept Audi activesphere¹ skoncentrowany na człowieku.

¹ Przedstawiony pojazd to pojazd koncepcyjny, który nie jest dostępny jako pojazd produkcyjny.

Tworzenie koncepcji Audi activesphere¹

Zaprojektowany do aktywności na świeżym powietrzu, Audi activesphere concept¹ łączy wyjątkową elegancję z możliwościami jazdy w terenie. Wizjonerski interfejs użytkownika zapewnia pierwszorzędne wrażenia – nawet poza samochodem. Staje się absolutnym towarzyszem aktywnego trybu życia. Dowiedz się więcej o tej nowej koncepcji i myśleniu stojącym za projektowaniem i użytecznością w filmie dokumentalnym.

¹ Przedstawiony pojazd to pojazd koncepcyjny, który nie jest dostępny jako pojazd produkcyjny.

 Więcej na: https://www.audi.pl/