ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA TRZECI ETAP OSIEDLA NATURA 2

Firma ARIA Development rozpoczyna sprzedaż i realizację trzeciego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. 

W trzecim etapie do oferty zostanie wprowadzonych 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Składać się on będzie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Pierwsze klucze mieszkańcy otrzymają pod koniec przyszłego roku.

Inwestycja w bliskości przyrody i dogodnym dojazdy do Warszawy.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. 

Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy. 

Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). 

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy. 

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. 

Klienci doceniają jakość wykonania i atrakcyjną cenę.

Jesteśmy zadowoleniu z sukcesu sprzedaży pierwszego i drugiego etapu Osiedla Natura 2. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni prze Klientów, którzy zdecydowali się na zakup mieszkań w naszym projekcie. Dowodzi to, że poza lokalizacją w otoczeniu lasu i zieleni, niezwykle ważna jest rozsądna cena oraz ekologiczne i smart rozwiązania – mówi Agata Zambrzycka, Dyrektor ds. Relacji z Klientem.

Nasi Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów – dodaje Agata Zambrzycka.

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

  • Liczba mieszkań: 230 (80 w trzecim etapie)
  • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
  • Liczba pięter: 3
  • Liczba budynków: 6 (2 w trzecim etapie)
  • 1,5 km do stacji SKM
  • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
  • 0 metrów do lasu

Więcej o projekcie: www.ariadevelopment.pl

* * * * *

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym                                           i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy deweloperem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. 

Budujemy osiedla położone tuż obok stołecznych najważniejszych szlaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskich kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Niepodważalnym atutem każdej naszej inwestycji jest bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody, takiej jak Kampinoski Park Narodowy, starorzecze Wisły (Osiedle Łomianki) czy Zalew Zegrzyński (Osiedle Natura w Wieliszewie). 

Naszą firmę tworzą pasjonaci rynku nieruchomości i budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w realizacji kilkudziesięciu skomplikowanych projektów deweloperskich i komercyjnych, zaś nadrzędnym celem naszego Zespołu jest zrozumienie potrzeb Klientów, aby zapewnić im najbardziej wartościowy, ekonomiczny i najlepiej dopasowany produkt.

Więcej informacji o firmie są dostępne na stronie www.ariadevelopment.pl