Anne Hathaway w żółtej kreacji Valentino na evencie Bvlgari

Fot. Getty Images
ALEKSANDRA KUPRAS

Nasycone kolory to hit tego lata. Doskonale wie o tym Anne Hathaway, która na prasowe spotkanie marki Bvlgari założyła żółty kostium Valentino.

W tym sezonie króluje kolor. Soczysty żółty, zielony czy niebieski brylują na czerwonych dywanach. Modna jest także fuksja. To właśnie na ten odcień postawił Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny Valentino, projektując jesienno-zimową kolekcję 2022. Zendaya, ambasadorka marki, dumnie ją promowała, oglądając pokaz podczas tygodnia mody w Paryżu, w fuksjowym total looku.

Fot. Getty Images

Na kreacje włoskiego domu mody zdecydowała się również Anne Hathaway. W poniedziałek, 6 czerwca, aktorka pojawiła się we Francji na wydarzeniu „Eden The Garden of Wonders” organizowanym przez Bvlgari. Gwiazda zachwyciła w żółtej kreacji składającej się ze spodenek i długiej koszuli sięgającej ziemi. Stylizacje uzupełniła białymi klapkami na obcasie i elegancką biżuterią Bvlgari: kolią, bransoletką i pierścionkiem. Aktorka spięła kasztanowe włosy w wysokiego koka, z opadającą na czoło grzywką, a alabastrową cerę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji.

Anne Hathaway to świeżo upieczona ambasadorka legendarnego jubilera. W najnowszej kampanii marki występuje z Zendayą w filmie wyreżyserowanym przez zdobywcę Oscara, reżysera Paola Sorrentino. Wideo stało się hitem Internetu. Nic dziwnego – obie aktorki prezentują się w nim zjawiskowo.

Źródło: https://www.vogue.pl/

Translate »