Almette śmietankowy z dedykowaną kampanią w Internecie

Ruszyła digitalowa kampania wizerunkowa puszystego serka Almette śmietankowego, który został Produktem Roku 2022 w prestiżowym plebiscycie niezależnego, opiniotwórczego serwisu czytamyetykiety.pl.

Naturalnie prosty skład puszystego serka Almette śmietankowego został doceniony przez społeczność serwisu Czytamy Etykiety, która co roku bierze pod lupę składy tysięcy produktów spożywczych oraz kosmetycznych i wybiera spośród nich te najlepsze Ponad 300 tysięcy głosujących reprezentuje konsumentów z różnych grup wiekowych i o odmiennym statusie ekonomicznym, których łączy chęć podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Almette śmietankowy został doceniony za pyszny smak, niewiarygodną lekkość i naprawdę krótki skład, w którym znajdziemy tylko trzy, w 100% naturalne składniki.

Aby ułatwić konsumentom dokonanie najlepszego wyboru w kategorii serków twarogowych, wystartowaliśmy z kampanią digital informującą o tym, że puszysty serek Almette śmietankowy został wybrany Produktem Roku 2022 w szerokiej kategorii Nabiał w Plebiscycie Czytamy Etykiety. Jesteśmy niezwykle dumni, że odbiorcy serwisu docenili jego szlachetną prostotę i zależy nam, by jak największa liczba konsumentów miała okazję przekonać się, że naprawdę jest niesamowicie lekki i pozwala doświadczać przyjemności wszystkimi zmysłami – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.