Wystartowała trzecia edycja “Kobiet Almette” – “Kobiety NAJ”

   Almette kontynuuje akcję „Kobiety Almette”, której tegoroczna odsłona to „Almette – Kobiety NAJ”. W czterech odcinkach poznamy cztery wyjątkowe kobiety, a bohaterką pierwszego jest z nich jest ta, która zawsze mierzy NAJwyżej – Monika Pyrek. Jej historii wysłuchał ambasador Almette, David Gaboriaud. Mistrzyni lekkiej atletyki i mistrz kuchni rozmawiali, razem trenowali i wspólnie przygotowywali fit potrawy z wykorzystaniem serków Almette. To prawdziwie mistrzowski odcinek!

„Almette – Kobiety NAJ” to opowieść o kobietach dających przykład niezwykłej kreatywności i prawdziwej kobiecej siły. Ich determinacja i dążenie do celu przełamały stereotypy i dały moc, by nie tylko spełniać marzenia, ale pomagać i czynić dobro. Cykl podzieliliśmy na 4 odcinki – każdy z inną, wspaniałą kobietą, której historię poznajemy razem z naszym niezawodnym ambasadorem Almette, Davidem Gaboriaud – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Akcja „Almette – Kobiety NAJ” jest wspierana w internecie, mediach społecznościowych, na kanałach „Kobiet NAJ” oraz przez blogerki/influencerki, które marka zaprosiła do współpracy.

Mierz NAJwyżej – jak Monika Pyrek

W pierwszym odcinku David odwiedza Monikę Pyrek – mierzącą NAJwyżej, która przeskoczyła rywalki, a dziś pomaga innym przeskoczyć swoje ograniczenia. To jedna z najlepszych polskich lekkoatletek w historii – mistrzyni w skoku o tyczce, czterokrotna olimpijka i pięciokrotna medalistka mistrzostw świata. W 2013 zakończyła karierę sportową i, idąc za głosem serca, założyła Fundację Moniki Pyrek, zajmującą się upowszechnianiem sportu wśród dzieci oraz pomaganiem w budowaniu kariery sportowej najbardziej utalentowanej młodzieży. Monika poświęca całe życie zawodowe swojej Fundacji. Została odznaczona za osiągnięcia Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Prywatnie to zaś urocza i ciepła osoba, mama, żona, miłośniczka zdrowego jedzenia i… Almette.

Zdjęcia, przepisy oraz historię Moniki Pyrek można przeczytać/obejrzeć na www Almette:

Kobiety naj – odc. 1 – Monika Pyrek – Almette a następny odcinek i kolejna Kobieta NAJ już niedługo!