Wyjątkowy prezent na święta istnieje! Marka STORM przychodzi z rozwiązaniem

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami. W tym okresie nic nie potrafi wywołać takiego uśmiechu na twarzy najbliższej osoby, jak odpowiednio dobrany prezent, schowany pod choinką w Wigilię. Poszukiwania często są wyzwaniem. Zatem, jakie są cechy idealnego prezentu? Przede wszystkim powinien on sprawiać radość drugiej osobie, a także być dla niej przydatny. Rower może być odpowiedzią na te oczekiwania. Dlaczego jeszcze warto podarować bliskim jednoślad pod choinkę?

Zalety roweru

Rower to przede wszystkim praktyczny i uniwersalny sprzęt, który umożliwia przemieszczanie się w różne miejsca. Jest zaliczany do najbardziej ekologicznych środków transportu, ponieważ nie emituje do atmosfery żadnych zanieczyszczeń. Ogromną zaletą jednośladów jest to, że są łatwe w obsłudze i tanie w eksploatacji. Ale to nie wszystko. Jazda na rowerze ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie oraz kondycję fizyczną. Ponadto, poprawia koordynację ruchową oraz przeciwdziała chorobom układu kostno-stawowego. Rower może być także idealnym rozwiązaniem na zrelaksowanie się. Wiele osób zmotywuje do aktywnego spędzania czasu, a dzieciom umożliwi zabawę.

Szeroka oferta

Na rynku istnieje wiele firm rowerowych, które mają w swoim asortymencie szeroki wachlarz modeli jednośladów, czego przykładem jest marka STORM. W swoim portfolio posiada rowery trekkingowe, górskie, miejskie, crossowe oraz dziecięce, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. – Nasze jednoślady cechują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny, wytrzymałością, a także oryginalnym designem. Są dostępne w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych w całej Polsce tłumaczy Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM. Dodaje, dla dziewczynki, która nie obawia się jazdy poza utartymi szlakami, szczególnie warty uwagi jest rower QUEEN 24 z aluminiową ramą i osprzętem Shimano, zapewniający komfort jazdy na nierównych terenach. Z kolei dla dorosłych, idealnym rozwiązaniem będzie model STORM Shark 29. Dzięki zastosowaniu dokładnie zaprojektowanej geometrii ramy, doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Pomoc profesjonalisty

Rower jest uniwersalnym pomysłem na prezent świąteczny, natomiast dobór właściwego modelu bywa bardzo problematyczny. Przede wszystkim, jednoślad musi być dopasowany do osoby, która będzie na nim jeździć. W związku z tym, zanim zdecydujemy się na jego kupno, warto w pierwszej kolejności zrobić wywiad, który pozwoli na poznanie oczekiwań naszego bliskiego. Należy pamiętać o wzroście, wadze osoby i funkcji, jaką rower ma spełniać. Jeśli jednak pojawiają się wątpliwości, warto udać się do punktów dystrybucji, w których wykwalifikowana obsługa udzieli niezbędnych informacji oraz odpowie na nurtujące pytania klientów. Ponadto, można na nią liczyć w zakresie dopasowania roweru do potrzeb konkretnej osoby. Dzięki skorzystaniu z wiedzy specjalistów, jest większa szansa na uniknięcie błędu zakupowego.

Wybór gwiazdkowego prezentu nie należy do najłatwiejszych zadań. Natomiast, jeśli zależy nam na uniwersalnym sprzęcie, który jest praktyczny i niesie ze sobą wiele korzyści, to rower może być idealnym pomysłem. Nie dość, że jazda na nim pozwala aktywnie spędzać czas, to również pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Zanim jednak przystąpimy do zakupu jednośladu, warto wcześniej zastanowić się, czy spełnia on oczekiwania osoby, którą chcemy nim obdarować.

***

Marka STORM

STORM to wiodąca marka zajmująca się produkcją i montażem rowerów, działająca na rynku od 2011 roku. Siedziba firmy mieści się w południowej Wielkopolsce. Jej założycielem jest Adam Ziętek, który koordynuje proces produkcyjny rowerów i zarządza siecią ich dystrybucji na terenie całego kraju.

Rowery marki STORM dostępne są w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio firmy znajdują się rowery: trekkingowe (turystyczne), MTB (górskie), miejskie oraz dziecięce dopasowane do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.

Wszystkie rowery marki STORM produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny służące do montażu rowerów. Do produkcji rowerów używane są komponenty wysokiej jakości. Każdy z wyprodukowanych jednośladów jest dokładnie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem technicznym i jakościowym. Marka STORM znajduje się w TOP 5 polskich producentów rowerów – i z każdym rokiem jeszcze prężniej rozwija się na rynku.

Więcej informacji na stronie: http://stormrowery.pl/