Wygraj suknię od Macieja Zienia. Trwa świąteczny konkurs Grupy Tubądzin

Marzy Ci się suknia od Macieja Zienia? Teraz możesz ją wygrać w konkursie Grupy Tubądzin. Zaprezentuj świąteczną aranżację Twojego wnętrza i zdobądź kreację szytą na miarę. Na fotografie i video wnętrz udekorowanych bożonarodzeniowymi akcentami czekamy do końca stycznia.

Zadanie „Pokaż swoją kreację wnętrza” polega na wykonaniu zdjęć lub instagramowej rolki przedstawiających świątecznie udekorowane przestrzenie, a następnie opublikowaniu ich pod konkursowymi postami marki na platformach Instagram oraz Facebook. Każda z fotografii powinna mieć też kreatywny opis na temat świątecznej inspiracji wraz z oznaczeniem marki Tubądzin i hashtagami #PokażKreacjęSwojegoWnętrza lub #PokazKreacjeSwojegoWnetrza.

Wspaniałymi bożonarodzeniowymi kreacjami wnętrz można dzielić się do 31 stycznia 2023 r. Jury wybierze najpiękniejsze z nich. Na zwyciężczynie czekają wyjątkowe, pełne elegancji i szyku nagrody: vouchery na dwie suknie uszyte na miarę, klasyczne torebki w typie kopertówki oraz portfele od mistrza stylu – Macieja Zienia.

Maciej Zień od ponad dekady tworzy nieszablonowe kolekcje płyt ceramicznych dla Grupy Tubądzin, które wprowadzają do wnętrz harmonię, elegancję oraz niewymuszone piękno płynące wprost z natury. Jego linie design, podobnie, jak fashion, zaskakują nietuzinkowym podejściem do sztuki, architektury oraz mody. Te światy bezustannie przenikają się w kreacjach artysty, co przekłada się na oryginalne wzornictwo płyt doceniane na całym świecie.

Najnowsza kolekcja płyt wielkoformatowych stworzona przez projektanta dla Grupy Tubądzin, stała się wdzięcznym tłem dla pokazu Bloom na wiosnę-lato 2023/2024. Delikatna struktura, stonowana kolorystyka oraz niezwykle ciekawe użylenie płyt Balance Stone zainspirowanych portugalską odmianą marmuru Alpine, pozwoliły w pełni wyeksponować żywe barwy prezentowanych strojów oraz dodatków. Dzięki konkursowi Grupy Tubądzin każda miłośniczka pięknych wnętrz ma szasnę wygrać niepowtarzalną kreację od projektanta.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w linku: https://bit.ly/Tubadzin_KonkursRegulamin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.