Würth Polska świętuje otwarcie 50. sklepu stacjonarnego!

Würth Polska, ceniony dostawca techniki zamocowań i produktów dla profesjonalistów, świętuje otwarcie swojego 50. sklepu stacjonarnego w Polsce. To kolejny kamień milowy dla firmy, która od ponad trzech dekad utrzymuje silną pozycję na polskim rynku, oferując szeroki asortyment narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, materiałów montażowych i chemii technicznej. To huczne wydarzenie połączono z cyklicznie odbywającymi się Dniami Otwartymi, które obfitowało w liczne atrakcje oraz specjalne promocje.

Würth Polska kontynuuje plan rozwoju sieci sprzedaży i dostarczania wysokiej jakości rozwiązań, aby być bliżej swoich klientów. Oficjalne otwarcie 50. sklepu było wyjątkową okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi, przetestowania narzędzi w praktyce oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji. Na wszystkich uczestników czekał również jubileuszowy tort oraz symboliczne przecięcie wstęgi w 50. sklepie.

Konsekwentnie realizujemy plany rozwoju sklepów stacjonarnych Würth Polska. Zależy nam na dotarciu z naszą ofertą do jak największej liczby klientów, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby zakupowe profesjonalistów z różnych branż. Nie tylko poszerzamy swoją obecność na terenie kraju, ale również inwestujemy w relacje z klientami, oferując im usługi na najwyższym poziomie oraz wygodę i wsparcie w realizacji ich projektów. Nie zamierzamy zwalniać tempa i choć cieszymy się okrągłą liczbą sklepów, to już na mapie naszych lokalizacji pojawia się kolejna placówka, tym razem we Włocławku – komentuje Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Uroczyste otwarcie 50. sklepu

Świętowanie połączone było z Dniem Otwartym w niedawno otwartej placówce Würth Polska w Krakowie przy ul. Jana Surzyckiego 16. Na uczestników wydarzenia czekało wiele merytorycznych prezentacji oraz praktyczne pokazy najnowszych produktów i narzędzi, między innymi: kołków rozporowych i wkrętów AMO, wierteł SMART STEP idealnych do płyt meblowych, gwoździarek gazowych i akumulatorowych, małego struga akumulatorowego, a także szybkiego i mocnego cyjanoakrylowego kleju dla meblarstwa.

Dodatkowo klienci zobaczyli na żywo ultradźwiękowe wykrywanie nieszczelności w instalacjach oraz pokazy m.in. polerowania i nakładania powłok ceramicznych na powierzchnie lakierowane oraz naprawy zderzaków i innych elementów z tworzyw sztucznych. Specjalne strefy tematyczne, takie jak Drewno, Metal, Auto/Cargo oraz Budownictwo/Instalacje, umożliwiły uczestnikom zapoznanie się z narzędziami do obróbki drewna i metalu, szybkim mocowaniem kabli elektrycznych, a także systemem osadzania bezpośredniego DIGA CS3 i nową linią gwintowników maszynowych.

Sklep przy ulicy Surzyckiego to już trzecia placówka Würth w tym mieście. Würth Polska nie tylko rozwija sieć sklepów stacjonarnych, ale również oferuje wygodne zakupy online oraz wsparcie ze strony przedstawicieli handlowych.

***

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku ponad 34 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 800 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 51 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 87 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2023 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 20,4 mld EUR.