Wielka wyprzedaŻ w sklepach lidl polska – idealny sposób na wypoczynek w domu

Wakacje w pełni, wiele osób wyjechało już na długo wyczekiwane urlopy, ale pamiętajmy o tym, że wypoczywać można także w domu i ogrodzie. Od piątku 22 lipca w sklepach Lidl Polska rozpocznie się wielka wyprzedaż produktów, które umilą wolny czas. Pozwolą zrelaksować się zarówno w zaciszu mieszkania, jak i na świeżym powietrzu, z bliskimi. Wszystkie objęte promocją artykuły jak zawsze łączy jedno: wysoka jakość oraz atrakcyjna, lidlowa cena. 

Wakacje to dobry okres, by wreszcie porządnie się wyspać. Już od piątku 22  lipca do sklepów Lidl Polska trafią m.in. lekka, pikowana kołdra Livarno z powłoką Feran Ice, wspomagającą cyrkulację powietrza (29.00 zł/ 1 szt.). Produkt idealnie sprawdzi się w ciepłe, letnie noce. Z kolei najmłodszych na pewno ucieszą bawełniane pościele na kołdrę i poduszkę, ozdobione motywami z Batmana i zapinane na zamek błyskawiczny (39.00 zł/ 1 zestaw). Popołudniowa drzemka na kanapie stanie się jeszcze przyjemniejsza dzięki podłużnej, wielofunkcyjnej poduszce Livarno o wymiarach 20 cm na 140 cm (24.00 zł/ 1 szt.). Można na niej wygodnie oprzeć głowę, jak i cały bok, co jest szczególnie ważne dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. W tym kontekście duże znaczenie ma też fakt, że poduszkę wykonano w 100% z biobawełny – nie zawiera więc szkodliwych tworzyw sztucznych. 

Sen stanie się jeszcze zdrowszy, gdy zadbamy o odpowiednią jakość powietrza w sypialni, na przykład stosując oczyszczacz marki Silvercrest (199.00 zł/ 1 zestaw). Urządzenie o mocy 30 W wyposażono w generator jonów, które skutecznie wiążą kurz i niwelują jego szkodliwe działanie. Trzy filtry (wstępny, EPA i z węglem aktywnym), zamontowane wewnątrz oczyszczacza, dodatkowo zwiększają jego skuteczność. O tym, że możemy spać spokojnie – nie obawiając się szkodliwych drobnoustrojów – poinformuje nas za pośrednictwem kolorowego wskaźnika LED.

W trosce o czystość i higienę

Sprzątania nie lubi prawie nikt, dlatego w wakacje nie powinno nam ono zabierać zbyt wiele cennego czasu. Już od piątku 22 lipca klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić mop parowy Silvercrest, będący jednocześnie odkurzaczem (129.00/ 1 zestaw). Urządzenie o mocy 1500 W ma zbiornik mieszczący 350 ml wody. Za jego pomocą, sprawnie i bezproblemowo, oczyścimy płyty ceramiczne, powierzchnie szklane, tapicerkę, armaturę, grilla… Co ważne, odkurzacz zostanie objęty 3-letnią gwarancją producenta. 

Gdy w domu zapanuje porządek, warto wybrać się na dwór. Do wypoczywania na świeżym powietrzu idealnie nadaje się huśtawka „bocianie gniazdo” – kolejny produkt, który w ramach lipcowej wyprzedaży (od 22 lipca) będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie (99.00 zł/ 1 zestaw). Dzięki dużej średnicy (113 cm), sprawi dzieciom uciechę. Zawieszenie huśtawki, np. na drzewie, nie będzie kłopotliwe, bo jej wysokość da się regulować.  

Kolejnym ciekawym i użytecznym urządzeniem, które od soboty 23 lipca pojawi się w sklepach Lidl Polska w ramach nadchodzącej wyprzedaży, jest automat do pieczenia chleba Silvercrest (179.00 zł/ 1 zestaw). W końcu to, co jemy, także ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia – a wakacje to odpowiedni czas, by o nie zadbać. Kompaktowa maszyna o mocy 850 W pozwoli nam cieszyć się świeżym pieczywem: jasnym, mieszanym, razowym, a nawet słodkim. Możemy decydować o jego cechach, wybierając jeden z 16 programów pieczenia. Urządzenie ma nawet trzystopniową regulację zbrązowienia chleba. Do wyboru, do koloru.

  Lista produktów oferowanych na wyprzedaży jest oczywiście znacznie dłuższa i obejmuje także przedmioty ułatwiające dbanie o higienę, w tym akumulatorową, oscylacyjną szczoteczkę do zębów marki Nevadent (39.00 zł/ 1 zestaw) – dostępną od piątku 22 lipca. Urządzenie będzie sprzedawane w dwóch kolorach, czarnym i białym. Ma 3 tryby pracy i 2-minutowy timer z 30 sekundowym interwałem. Dzięki systemowi oscylacji o wysokiej prędkości, skutecznie czyści zęby i dziąsła. Panów powinna zainteresować również akumulatorowa, rotacyjna maszynka do golenia Silvercrest (69.00 zł/ 1 zestaw) z nakładką do stylizacji brody i bokobrodów. Pierwsza odsłona wyprzedażowej oferty będzie dostępna od piątku 22 lipca, a kolejna – od soboty 23 lipca. Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów. 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.  

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach: 

www.lidl.pl

Facebook https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram https://www.instagram.com/lidlpolska/

You Tube https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL