W sklepach Lidl znajdziesz idealne kurtki na jesień!

Chociaż ostatnio upały nie dawały nam odetchnąć, powoli jednak powinniśmy myśleć o nadchodzącym wrześniu i zacząć kompletować garderobę, która uchroni nas od chłodu i deszczu, a jednocześnie będzie praktyczna i wygodna. Z pomocą przychodzi Lidl, w którego ofercie pojawią się kurtki softshell. Już od poniedziałku, 28 sierpnia, w sklepach Lidl zarówno dzieci, jak i dorośli, znajdą idealną kurtkę na jesień w atrakcyjnych cenach.

Podstawą każdej jesiennej garderoby jest odpowiednia kurtka. Jesień to pora roku, podczas której jest wietrznie, często pada, ale jednocześnie temperatury nie są tak niskie jak zimą. Dlatego więc kurtkę powinniśmy dobrać, tak, aby uchroniła nas od niesprzyjającej pogody i sprawiła, że nie przegrzejemy się.  Idealnym rozwiązaniem będą funkcjonalne i wielozadaniowe kurtki z trzywarstwowej tkaniny softshell z membraną oraz wyścieleniem z polaru, które zapewnią utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz ochronią przed deszczem i wiatrem. Już od poniedziałku, 28 sierpnia, będzie je można znaleźć na półkach sklepów Lidl.

W ofercie znajdziemy m.in. kurtkę softshell w cenie 59 zł oraz płaszcz damski softchell za 69 zł. Każda z trzech warstw wodoodpornego materiału softshell ma odpowiednią funkcję: zewnętrzna – chroni przed wiatrem i deszczem, membrana – zapobiega wychłodzeniu ciała, a wewnętrzna (oddychająca) – zapewnia cyrkulację powietrza. Zarówno kurtka, jak i płaszcz zostały poddane procesowi farbowania dope dyed, dzięki któremu kolor pozostaje zachowany nawet po wielokrotnym praniu. Ponadto posiadają kaptur ze ściągaczem sznurkowym i zamek błyskawiczny z osłoną podbródka oraz wydłużony tył. Doskonale sprawdzą się zamiast kurtki przejściowej. Będą idealne na każdą okoliczność – zarówno w mieście, jak i podczas wycieczek w plenerze. Panie w ofercie znajdą również damską parkę wodoodporną za 99 zł. Natomiast dla najmłodszych sieć Lidl przygotowała dziecięce kurtki softshell w cenie 39 zł, które dodatkowo posiadają elementy odblaskowe. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas jesiennego spaceru z rodzicami po parku, jak i na wycieczkach szkolnych.