Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem mango z nutą marakui – NOWOŚĆ!

Dzieci kochają przekąski… dorośli również, a jeszcze bardziej kochają pyszne, owocowe smaki, które przywodzą na myśl beztroskie wakacje, pełne dobrej zabawy i wspaniałych przygód. Marka Tygryski* doskonale o tym wie, dlatego teraz w jej portfolio znajdziemy nowy i jedyny taki na rynku – wariant pałeczek kukurydzianych z nadzieniem mango z nutą marakui! To wyśmienite połączenie smaków zyskało dużą popularność zarówno wśród małych, jak  i większych łasuchów. A w Tygryskowym wydaniu będzie stanowić prawdziwą ucztę dla podniebienia zawsze wtedy, kiedy najdzie nas ochota na małe co nieco.

Nadziewane pałeczki kukurydziane od marki Tygryski to bez wątpienia unikatowy produkt na rynku. Tworzone są zgodnie z opatentowaną technologią i recepturą, nadającą wyjątkowej chrupkości i smaku. Za każdym razem, gdy się ich spróbuje, wywołują okrzyk „Mniam”! A teraz zachwycają nowym, tropikalnym smakiem, przed którym nikt się nie oprze. Mango z nutą marakui doskonale uzupełnia obecną ofertę pałeczek z pysznym nadzieniem truskawkowym, czekoladowym i jagodowym. Zdecydowanie warto je mieć pod ręką, w domu, na spacerze, w torbie czy plecaku, tak aby mogły towarzyszyć milusińskim w czasie zabaw lub w chwili, gdy przychodzi chęć na pochrupanie czegoś mega smacznego. Warto zaznaczyć, że przekąska nie brudzi rączek. To za sprawą termostabilnego nadzienia, które nie wypływa z pałeczki. Ponadto kształt chrupek jest idealny do złapania przez malutką dłoń dziecka. Już teraz dołącz do egzotycznego świata, gdzie Tygryski chrupią bardziej!

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem mango z nutą marakui: 3,79 zł/ 60 g