Tygrysek, czyli ulubiony szkolny przyjaciel – bo chrupie bardziej

Po wspaniałych, wakacyjnych przygodach, dzieci wkraczają w nowy rok szkolny z nową energią i zapałem do nauki. Towarzyszy im również wielki entuzjazm, gdyż znów mogą spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Jednak jest to także czas powrotu do licznych obowiązków, lekcji, ale też zajęć dodatkowych, które często kończą się późnym popołudniem. Dlatego, oprócz drugiego śniadania, w plecaku małego ucznia powinna się znaleźć także smaczna przekąska, którą można schrupać między rozmowami, czy zabawą w berka podczas przerw. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku pałeczki kukurydziane marki Tygryski. Teraz dostępne w promocji +10% gratis z okazji powrotu do szkoły. Bo wspólne chrupanie z przyjaciółmi jest fajne! 

 Pałeczki kukurydziane Tygryski to przekąska, zamknięta w poręcznym opakowaniu, mieszczącym się do plecaka, małej torby lub worka. Dzięki temu, Tygrysek może towarzyszyć naszym milusińskim w drodze do szkoły, w czasie przerw i spotkań z przyjaciółmi. Lecz to nie wszystko… Pałeczki są bezglutenowe za sprawą bazy w postaci kaszy kukurydzianej, a ponadto zostały wytworzone bez dodatku soli i cukrów, dlatego świetnie się sprawdzą jako lekka przekąska w ciągu dnia. Co więcej Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych w całej Polsce*, a już teraz i Ty możesz dołączyć do Tygryskowej Rodziny i sprawić, że powrót do szkoły będzie chrupiący i radosny! 

Baw się i ucz z Tygryskiem!

Mobilna aplikacja Tygryski, którą bezpłatnie można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, została stworzona, aby wzbogacać wspólnie spędzany czas w gronie całej rodziny. Aplikacja posiada łatwy w obsłudze interfejs, kolorowe grafiki i atrakcyjne treści. Ponadto jest ona bezpieczna i nie zawiera reklam. Znajdziemy w niej zapewniające kreatywną zabawę i rozwijające umiejętności manualne – inspiracje do wykonania zabawek własnoręcznie i stworzenia ich od podstaw, a także bajki do czytania, słuchania i oglądania, przykuwające uwagę najmłodszych i uczące prawidłowych postaw w codziennym życiu, jak np. „Tygrysek pomaga planecie”, czy też „Lekcja bezpiecznego zachowania się na drodze”. 

Rodzice również znajdą w aplikacji interesujące treści m.in. bezpłatne porady żywieniowe, a także wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii. Oprócz tego dostępne są również zakładki, gdzie znajdziemy proste przepisy na ciekawe dania, przed których zjedzeniem dzieci nie będą miały żadnych oporów. Już teraz dołącz do Tygryskowego świata!

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką w chrupkach kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru, źródło: na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2020.

Tygryski pałeczki kukurydziane: ok: 2,09 zł/ 50 g