Sztab SPAR podczas 31. Finału WOŚP

Wszystkie sklepy SPAR w całej Polsce mogą zbierać datki

Sieć SPAR po raz kolejny zaangażowała się we wsparcie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). SPAR został oficjalnym Sztabem Skarbon Stacjonarnych akcji podczas 31. Finału WOŚP. Wszystkie sklepy sieci mogą oficjalnie zbierać datki do specjalnych puszek otrzymanych od WOŚP.

“W tym roku organizujemy jako sieć SPAR Sztab, który będzie zbierał datki do specjalnych puszek – otrzymanych z WOŚP. Wszystkie sklepy w sieci SPAR – nasi niezależni partnerzy detaliczni – mogą włączyć się do tej wielkiej akcji pomocy i wspólnie z klientami pomagać potrzebującym. Cel tegorocznej akcji jest bardzo ważny – bo sepsa staje się coraz większym zagrożeniem dla osób właściwie w każdym wieku. Mamy nadzieję, że sztab SPAR będzie bardzo aktywny i przekaże jak najwięcej środków na ten szczytny cel” – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

Więcej informacji o akcji na stronie www.wosp.org.pl

Więcej informacji na stronie www.spar.pl