Suszenie prania na świeżym powietrzu: wybieramy suszarkę do ogrodu i na balkon

Suszenie prania na świeżym powietrzu przynosi same korzyści. Promienie słoneczne i wiatr powodują, że pranie schnie błyskawicznie, pachnie świeżością a przy tym mniej się gniecie. Jest też w pełni ekologiczne, nie generuje zużycia energii, a suszarka nie zajmuje miejsca  w mieszkaniu. Jaki zatem model suszarki wybrać do ogrodu, a jaki na balkon? Wybraliśmy najlepsze propozycje.

Suszarka do ogrodu

Kupując suszarkę do ogrodu kieruj się przede wszystkim jakością. Pamiętaj o tym, że suszarka ogrodowa będzie narażona na deszcz, wiatr, silne promienie słoneczne czy duże wahania temperatury. Powinna więc być trwała i wykonana z materiałów, które dobrze znoszą warunki zewnętrzne, jak np. model Sun-Rise Premium od Viledy. Suszarka ta wykonana jest w całości z nierdzewnego aluminium, dzięki czemu pozostaje odporna na wilgoć i trudne warunki pogodowe. Została także wyposażona w system Perfect Lines, który gwarantuje, że linki suszarki pozostają zawsze idealnie napięte i nie powodują dodatkowych zagnieceń na praniu. Po zdjęciu prania, suszarkę Vileda Sun-Rise można łatwo złożyć bez konieczności schylania się, a linki suszarki automatycznie schowają się w jej ramionach, gdzie będą zabezpieczone przed brudem i deszczem. Jej regulowana wysokość, śruba do łatwego montażu czy uchwyty na wieszaki stanowią dodatkowe atuty. Pomieści aż 4 pełne prania.

Suszarka balkonowa

Jeśli jesteś posiadaczem balkonu i męczy cię ciągłe wystawianie tradycyjnej suszarki na zewnątrz, rozważ zakup specjalnej suszarki balkonowej (np. Vileda Sunset). Jej ramiona wystarczy przewiesić przez balustradę, beż żadnej ingerencji w elewację budynku, tak by w razie konieczności łatwo było ją zdjąć (np. na zimę). Dzięki wykorzystaniu technologii azotowej suszarka na balkon Sunset jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, a dodatkowe osłonki zabezpieczają przed porysowaniem powierzchni, do której jest przytwierdzona. Taka suszarka zajmuje mało miejsca, a gwarantuje aż 10 metrów powierzchni suszenia.

Wiosna to najlepszy moment na suszenie prania w ogrodzie, dlatego marka Vileda przygotowała kolejny konkurs dla konsumentów, w którym do wygrania jest suszarka ogrodowa Vileda Sun-Rise. Co trzeba zrobić? Wystarczy podesłać swój patent na suszenie prania w ogrodzie. Linki powieszone między drzewami, trzepak, a może inne przydomowe instalacje? Zapewniamy cię, że z suszarką  Vileda Sun-Rise pranie wyschnie najlepiej!

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 28 suszarek Vileda Sun-Rise lub 20 000 zł na renowację ogrodu!

 Jeśli chcesz wygrać projekt i 20 000 zł na realizację ogrodu marzeń:  

  1. Kup suszarkę Vileda Sun-Rise i zgłoś się do konkursu na www.suchepranievileda.pl  
  1. Opisz, jak wygląda Twój ogród marzeń. 
  2. Najciekawsze zgłoszenie wygrywa! 

Jeśli chcesz wygrać 1 z 28 suszarek Vileda Sun-Rise: 

  1. Sfotografuj swój patent na suszenie prania w ogrodzie i zgłoś się przez stronę www.suchepranievileda.pl  lub dodając post na Instagramie, oznaczając @vileda_polska i dodając #jakostowyschnie
  2. Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy innowacyjną suszarką Vileda Sun-Rise. 

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji: www.vileda.pl