Sofitel Warsaw Victoria zwycięzcą w dwóch międzynarodowych konkursach branży turystycznej

Dwie nagrody w konkursie World Travel Awards 2023

W piątek 29 września w hotelu Sheraton Batumi w Gruzji, odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród dla najlepszych marek i obiektów branży turystycznej w Europie, organizowana przez World Travel Awards. Wśród nagrodzonych znalazł się Apartament Prezydencki legendarnego hotelu Sofitel Warsaw Victoria (Poland’s Leading Hotel Suite). Ponadto hotel otrzymał statuetkę w kategorii Poland’s Leading City Hotel.

Zwycięski Apartament Prezydencki to połączenie współczesnej elegancji z komfortem wypoczynku i pracy. Mieści się na najwyższym, 7. piętrze i jest luksusową rezydencją z wyjątkowymi udogodnieniami, technologią oraz pięknym widokiem na plac Piłsudskiego. Zaprojektowany przez francuskiego architekta wnętrz Didiera Gomeza (znany z takich projektów jak: prywatna rezydencja Harrisona Ford’a, siedziba główna Kenzo oraz Christiana Dior’a) apartament składa się z holu recepcyjnego, przestronnego salonu (48 m2) z biokominkiem, aneksu kuchennego oraz garderoby (7,5 m2). Elegancka sypialnia (18 m2) z cudownie miękkim łóżkiem Sofitel MyBed™ oraz marmurowa łazienka z jacuzzi, sauną i zapewniają chwile przyjemności i intymności.

Organizacja World Travel Awards została założona w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich sektorach branży turystycznej. Dziś marka WTA jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol jakości, a zwycięzcy wyznaczają trendy, do których dążą wszyscy przedstawiciele branży. Każdego roku WTA obejmuje cały świat serią regionalnych ceremonii galowych organizowanych w celu nagrodzenia indywidualnego i zbiorowego sukcesu w każdym kluczowym regionie geograficznym.

Aż trzy statuetki od Luxe Global Awards 2023.

Po raz kolejny Sofitel Warsaw Victoria został laureatem w konkursie Luxe Global Awards. Na Gali odbywającej się 30 września w Bangkoku ogłoszono zwycięskie kategorie: Best Luxury Hotel & Conference Centre Globally, Best Luxury Banquet/Event Hotel Globally oraz bardzo ważna personalna nagroda dla Michała Trzeciaka jako Najlepszego Dyrektora Operacyjnego w Polsce (Best Operations Manager in Poland).

Michał Trzeciak dołączył do zespołu Sofitel Warsaw Victoria w kwietniu 2021 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w hotelu Mercure Warszawa Grand, gdzie pełnił funkcje m.in.  kierownika ds. relacji z gośćmi, a później kierownika recepcji. W 2014 przerwał karierę hotelarską na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej, powracając do działu audytu wewnętrznego w Orbis w 2017 roku w roli starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland.

Sofitel Warsaw Victoria oferuje ponad 1500 m2 powierzchni bankietowej, konferencyjnej i wystawienniczej, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz wyśmienite propozycje menu bankietowego. Profesjonalny zespół Magnifique Meetings dba o wyjątkową scenerię oraz perfekcyjne przygotowanie każdego spotkania. 18 sal konferencyjnych, w tym modułowa sala balowa z wbudowaną sceną, garderobami oraz foyer umożliwiają organizację wielu formatów wydarzeń: konferencji, spotkań biznesowych, wystaw, wesel czy też uroczystych kolacji.

Organizacja Luxe Global została założona w 2021 roku, aby wzmocnić i zaprezentować najbardziej luksusowe hotele, spa i restauracje z całego świata. Dzięki przejrzystemu systemowi głosowania z rygorystycznymi wymaganiami, Luxe Global tworzy sprawiedliwą przestrzeń, aby otrzymać globalne uznanie za doskonałą obsługę i eksperckie zarządzanie.

O Marce Sofitel

Sofitel Hotels & Resorts to marka hoteli będących ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, kultury i sztuki na całym świecie. Założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 eleganckich i wyjątkowych hoteli w najbardziej cenionych miejscach na świecie. Emanując wyrafinowanym i dyskretnym wyczuciem nowoczesnego luksusu, zawsze łączy odrobinę francuskiej dekadencji z lokalną kulturą. Kolekcja Sofitel obejmuje takie godne uwagi hotele jak Sofitel Paris Le Faubourg, Sofitel London St James, Sofitel Monachium Bayerpost, Sofitel Dubai The Obelisk, Sofitel Mexico City Reforma, Sofitel Washington DC Lafayette Square, Sofitel Sydney Darling Harbour oraz Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort. Sofitel jest częścią grupy Accor, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, liczącej ponad 5300 obiektów na całym świecie w ponad 110 krajach. Oferta marki powstaje we współpracy z ALL – Accor Live Limitless, lifestylowym programem lojalnościowym zapewniającym dostęp do szerokiej gamy nagród, usług i doświadczeń.

sofitel.com | accor.com