Sierpień z kinem familijnym

Szósta edycja „Kina letniego” w Dębicy jest już na półmetku. Od początku sierpnia w każdy piątek będą odbywały się seanse familijne, co ucieszy najmłodszych fanów kina. Dodatkową atrakcją filmowych wieczorów będą quizy z upominkami oraz wata cukrowa.

Sierpniowe pokazy filmów dla całej rodziny już 5 sierpnia otworzy pełen humoru „Paddington 2”. Miłośnicy kina w drugim miesiącu wakacji tradycyjnie będą się spotykać w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Początek seansów będzie wcześniejszy niż w lipcu – punkt 20:30. Uczestnicy „Kina letniego” będą mogli wziąć również udział w quizach z upominkami ufundowanymi przez Śnieżkę.

Zakończone wraz z końcem lipca projekcje filmów sensacyjnych i kryminalnych jak zwykle cieszyły się powodzeniem. Mieszkańcy Dębicy i okolic odpoczywali podczas nich przy hitach ostatnich lat w świetnych aktorskich obsadach.

Na lipcowych pokazach widzowie dopisali. Popularność „Kina letniego” bardzo nas cieszy jako wieloletnich partnerów akcji. Po raz kolejny jednak szczególny smaczek przygotowaliśmy w sierpniu dla młodszych kinomanów. Na uczestników sierpniowych seansów, poza ciekawymi tytułami, czeka wata cukrowa oraz quizy z upominkami – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA.

Organizatorem akcji „Kino letnie” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse i atrakcje jest Śnieżka SA, która wspiera inicjatywę od 2016 roku.

Daty seansów:

KINO FAMILIJNE – 20:30

  • „Paddington 2” – 5 sierpnia
  • „Jaskiniowiec” – 12 sierpnia
  • „Był sobie pies” – 19 sierpnia
  • „PraZiomek” – 26 sierpnia