SANPLAST SA i HOESCH razem na ISH 2023

Przed nami jedno z największych wydarzeń dla branży instalacyjno-sanitarnej. W dniach 13-17 marca 2023 roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja Targów ISH, które po kilkuletniej przerwie wracają do tradycyjnej formy. Wśród wystawców znajdziemy firmę HOESCH wchodzącą w skład grupy SANPLAST. Polski producent będzie współwystawcą stoiska targowego na którym zaprezentowane zostaną rozwiązania do łazienki.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Na wspólnym stoisku SANPLAST i HOESCH  zaprezentowane zostaną nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. Produkty obu marek znajdziemy w pawilonie 3.1. Na stoisku zobaczyć będzie można sprawdzone, ulubione przez Klientów wanny wykonane z Solique, jak również wanny kompletne serii iSensi, uzupełnione o nowe propozycje niemieckiego producenta. Wszystkie one zostaną pokazane w nowym wydaniu – a jakim? Będzie to niespodzianka dla klientów. Obok ciekawych propozycji wyposażenia strefy kąpieli w wannie, pokazana będzie również paleta rozwiązań do kąpieli pod prysznicem.

„Bardzo nas cieszy fakt, że w tym roku, w końcu spotkamy się z naszymi Klientami, miłośnikami designu i nowoczesnych rozwiązań oraz całą branża w jednym miejscu- podczas Targów ISH.  Po kilku latach braku możliwości kontaktu z klientami podczas wydarzeń targowych, nadchodzi dla nas czas, kiedy w końcu otworzymy się jako branża na świat. To doskonała sposobność ku temu, abyśmy wymienili się doświadczeniami lat poprzednich oraz pomysłami na rozwój łazienkowego świata. Dlatego zapraszamy do rozmów na stoisku HOESCH: hala 3.1, stoisko D99. Do zobaczenia we Frankfurcie nad Menem. – zachęca Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.