RTV EURO AGD OTWIERA SWÓJ DRUGI SKLEP 
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

W środę 31 maja w nowopowstałym Parku Handlowym N-park otwarty zostanie drugi w Piotrkowie Trybunalskim sklep sieci RTV Euro AGD.
W dniu otwarcia, już od godziny 8:00, na Klientów czekają atrakcyjne promocje i rabaty.

RTV Euro AGD w nowoczesnym Parku Handlowym N-Park, przy ul. Sulejowskiej 49C w Piotrkowie Trybunalskim, jest 327 punktem sieci w Polsce. Sala sprzedaży będzie mieć powierzchnię 500 m2 a całkowita powierzchnia sklepu obejmie 645m2.
W asortymencie sklepu, podobnie jak w pozostałych, znajdzie się ponad 24 tysiące produktów – dostępnych od ręki w sklepie oraz na zamówienie. Z okazji otwarcia wiele z nich dostępnych będzie w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Sklep czynny będzie:

pon-sob. 9:00-21:00
niedziele handlowe 9:00-20:00

Więcej informacji:

Anna Dylińska, tel. 601258717, anna.dylinska@inmedia.net.pl

RTV Euro AGD jest największą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, ubezpieczenia kredytu i sprzętu czy jego montaż) oraz możliwość zakupu produktów w 327 salonach sprzedaży w 218 miastach w Polsce, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu on-line www.euro.com.pl.