Rowerem przez świat od najmłodszych lat? Tylko z marką STORM

Rower to dobry pomysł na prezent dla dziecka, niezależnie od okazji. Jazda na nim rozwija zdolności motoryczne oraz pomaga zapanować nad równowagą, co jest przydatne w codziennym życiu. Warto jest więc zainwestować w przyszłość swoich dzieci. Prócz dobrych wspomnień, można młodemu rowerzyście podarować ciekawą pasję oraz przyczynić się do poprawy jego kondycji fizycznej i umysłowej. Decydując się jednak na rower dla dziecka, należy zwrócić uwagę na rozmiar jednośladu oraz jakość wykonania.

Czy to urodzinowa niespodzianka czy mikołajkowy upominek – zawsze warto podarować swojemu dziecku prezent w postaci roweru, dzięki któremu będzie mogło tworzyć piękne wspomnienia. To pozwoli na odkrywanie świata na własnych zasadach, co może pozytywnie wpłynąć na rozwój osobisty dziecka. Jazda na rowerze stymuluje pracę mózgu, a także uczy spostrzegawczości oraz samodzielności.

Jednoślady muszą być jednak odpowiednio dostosowane do potrzeb pociech, aby mogły one w odpowiednich warunkach rozwijać swoje pasje i zdolności. Marka STORM wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oferuje linię rowerów specjalnie stworzoną dla najmłodszych rowerzystów. – W naszej ofercie znajdują się trzy modele rowerów dziecięcych. Co jest jednak najważniejsze, ich rozmiary są odpowiednio dopasowane do wzrostu pociech w wieku od 5 do 12 lat. Warte uwagi jest też to, że rowery Daisy są dostępne w wersji jednobiegowej, jak i trzybiegowej. To pozwala na dobranie jednośladu odpowiednio do umiejętności młodszych rowerzystów – wyjaśnia Adam Ziętek, właściciel STORM. Dbamy o to, żeby każdy rower schodzący z taśmy produkcyjnej, był bezpieczny w użytkowaniu. Po zakończeniu etapu produkcyjnego, sprawdzamy wszystkie jednoślady pod kątem jakościowym oraz technicznym – dodaje założyciel marki.

Dobrze dopasowany rower będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka. Jazda na nim dla rozwijających się pociech może być świetną rozrywką, połączoną z poprawą umiejętności utrzymania równowagi. Starszym dzieciom, rower daje z kolei możliwość aktywnego spędzania czasu nie tylko z rodziną, ale także z przyjaciółmi.

Jednoślad dla dziecka może być narzędziem do odkrywania otaczającej rzeczywistości i poznawania świata w ciekawy sposób. Przy jego wyborze, warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar kół, ale także na jakość wykonania. Ponadto, istotny jest dobór odpowiedniego siodełka, przerzutek, oświetlenia i dzwonka, który dla najmłodszych pociech jest szczególnie ważny. Warto pomyśleć również o koszyku czy bagażniku. Wtedy pierwsza podróż młodego rowerzysty na jednośladzie będzie nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Jazda na rowerze poprawia kondycję fizyczną oraz wpływa na lepsze samopoczucie dziecka. Jest również szansą do pokonywania swoich ograniczeń. Najważniejsze, aby świadomie wprowadzać dziecko w rowerowy świat, pokazując jego piękno, przy okazji zwracając uwagę na to, jak odpowiedzialnie i bezpiecznie korzystać z jednośladu.

===

O STORM 

To jedna z wiodących polskich marek zajmująca się produkcją i montażem rowerów, działająca na rynku od 2011 roku. Siedziba firmy mieści się w południowej Wielkopolsce. Jej założycielem jest Adam Ziętek, który koordynuje proces produkcyjny rowerów i zarządza siecią ich dystrybucji na terenie całego kraju.

Rowery marki STORM dostępne są w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio firmy znajdują się rowery: trekkingowe (turystyczne), MTB (górskie), miejskie oraz dziecięce dopasowane do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.

Wszystkie rowery marki STORM produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny służące do montażu rowerów. Do produkcji rowerów używane są komponenty wysokiej jakości. Każdy z wyprodukowanych jednośladów jest dokładnie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem technicznym i jakościowym. Marka STORM znajduje się w TOP 5 polskich producentów rowerów – i z każdym rokiem jeszcze prężniej rozwija się na rynku.

Więcej informacji na stronie: http://stormrowery.pl/