Razem w pięknej inicjatywie

Kiedy przychodzi grudzień.

Grudzień to zwykle czas cudów. Dużo łatwiej jest nam wtedy dzielić się tym, co w nas najlepsze. Otwieramy się na dobro i z chęcią angażujemy w akcje charytatywne, które pomagają, ale również i dodają wiary w to, że razem możemy odmieniać świat na lepsze. To właśnie w grudniu słowo “RAZEM” nabiera dużo większego znaczenia niż w innych miesiącach, dając możliwość zbudowania relacji, które z wielką chęcią zabieramy ze sobą w Nowy Rok.
W okresie przedświątecznym postanowiliśmy wspólnie wesprzeć w rehabilitacji koleżankę naszego kolegi z pracy. Jej historia poruszyła nasze serca i otworzyła oczy na to, by doceniać codzienność i być całym sobą tu i teraz, bo nic nie ma większej wartości niż życie.

Sklepik z PRL na otwarcie akcji charytatywnej Pomagamy Pani Martynie
Pani Martyna Rucińska w czasie rehabilitacji.

Pomagamy.
POMAGAMY: Pani Martynie Rucińskiej podopiecznej Fundacji Votum, która w wypadku komunikacyjnym straciła dwójkę dzieci i męża, a sama w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Rehabilitacja ma postawić Panią Martynę na nogi, a my chcemy dodać Jej: WIARY, NADZIEI i MIŁOŚCI, która w czasie Świąt ma moc zapalania gwiazd na niebie.

Akcja kulinarna w Hettich

Magia w Hettich,

W Hettich tworzymy magiczne rozwiązania do mebli. Magia otacza nas każdego dnia, zarówno w pracy jak i w relacjach, jednak to co się zadziało przy tworzeniu akcji Pomagamy Pani Martynie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Był sklepik z pamiątkami z PRLu, który przeniósł nas w czasy, w których kartą się w sklepie nie płaciło, a człowiekowi się marzyło, że spod lady coś tam dostanie.

Akcja kulinarna w Hettich

Właśnie ruszyliśmy z pierwszą edycją MaserChef Hettich, w której to możemy wyżyć się kulinarnie, a chętnych do tego, by coś zgotować nie brakuje. Będą też paczki z niewiadomą, które nam grudzień ubiorą w szczęście współtworzone z firmami: Kronspan, Gerflor, Lam Stolarnia, Logos, Maspex, Metabo, Satedecor, Technicus, Tekstylny24 i Agencja Omnia, a już 13 grudnia w naszym showroomie odbędzie się między-firmowe wyplatanie wianków świątecznych z firmą REHAU.

A to wszystko z jednej tylko przyczyny, bo wspólnie działając tworzymy MAGIĘ ŚWIĄT.

Partnerzy akcji Pomagamy Pani Martynie

Każdy może wspomóc Panią Martynę wpłacając złotówkę.

Link: Martyna Rucińska – Fundacja Votum