Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury otwarty!

Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury otwarty! Tym samym ferie można spędzić wypoczywając na Mazurach z widokiem na Jezioro Drwęckie. Otoczony zielenią, położony zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży w Ostródzie, gwarantuje spokojny wypoczynek wśród natury. Inwestycja w tym regionie to już 18. obiekt w portfolio grupy Radisson w Polsce.

Od lewej, Dyrektor Generalny Adam Pruszkowski, Burmistrz Miasta Ostróda – Zbigniew Michalak, Inwestor Artur Kozieja, Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin.

Wszechobecna natura

Hotel Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury, którego budowa została właśnie oficjalnie ukończona, usytuowany jest nad jeziorem Drwęckim, tuż przy plaży. Dzięki swojemu położeniu jest idealną bazą noclegową dla gości ceniących aktywny wypoczynek. Do ich dyspozycji jest m.in. wielokilometrowa ścieżka rowerowa wiodąca dookoła jeziora. Zapewni zachwycające widoki na malowniczo usytuowany zbiornik wodny. Fani doznań historycznych mogą zwiedzić zamek krzyżacki
z XIV wieku czy sprawdzić dokąd wiedzie Kanał Elbląski.

Hotelowy komfort

W Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury znajduje się 238 pokoi, których kolorystyka nawiązuje do barw natury –  ciepłego drzewa, chłodu kamienia, przeplatanych błękitem morza i nieba. Taka kolorystyka dominuje w całym obiekcie. Za projekt architektury, wnętrz stref publicznych i pokoi w hotelu odpowiedzialna jest Tete Concept.

“Nowy Radisson Blu Resort to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur. Cieszymy się, że w końcu możemy przyjąć pierwszych gości. Jestem przekonany, że nasz obiekt dostarczy im wielu niezapomnianych wrażeń.
– powiedział Adam Pruszkowski, Dyrektor Generalny hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury.

Sport, relaks i rozrywka

Do dyspozycji gości jest również nowoczesny Aqua Park obejmujący krytą strefę wodną z dwutorowym basenem sportowym, płytkim basenem dla dzieci, trzema jacuzzi oraz strefą termalną z sauną i łaźnią parową. W okresie letnim dostępna jest również strefa zewnętrzna z basenem relaksacyjnym i dwoma jacuzzi. Dla spragnionych rozluźnienia i relaksu, hotel zaprasza do spa Lava e Sal, którego filozofią jest  znalezienie harmonii między ciałem a umysłem – poprzez detoksykację i kojące terapie holistyczne.
To wszystko w 12. salonach zabiegowych, strefie VIP i łaźni parowej.

Leniwe popołudnia i wieczory można spędzić w jednej z dwóch oryginalnych restauracji. The Grus posiada w menu dania kuchni międzynarodowej bazującej na sezonowych lokalnych produktach. W karcie królują ryby z mazurskich jezior. Posiłek można zjeść w środku, lub  na tarasie restauracji z widokiem na okolicę, The Stoke Restaurant natomiast to idealne miejsce dla fanów wołowiny i owoców morza. Restauracja posiada taras z widokiem na Jezioro Drwęckie oraz specjalne sale VIP zapewniające większą prywatność W Lobby Barze na gości czekają przekąski lub lunch, aromatyczna kawa, herbata, zdrowe owocowe koktajle i desery.

Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wieczory czeka Klub Black Swan, w którym w mniej zobowiązującej atmosferze towarzyszy zabawa i integracja z możliwością gry w bilard, 4-torowa kręgielnia i kort do squasha.

Wyjątkowe przestrzenie dla branży MICE

Biorąc pod uwagę wymagania klientów biznesowych, hotel posiada 16 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych, mogących pomieścić łącznie do 1000 osób. To ponad 2300 metrów kwadratowych przestrzeni do spotkań i wydarzeń, rozmieszczonych w różnych miejscach. Hotelowe zaplecze konferencyjne obejmuje również Audytorium, cztery sale wielofunkcyjne, siedem sal konferencyjnych oraz foyer, które można zaaranżować na różne imprezy, w tym spotkania biznesowe, bankiety i wesela.

***

O RADISSON BLU

Radisson Blu to marka hotelowa klasy wyższej, która zapewnia pozytywną i spersonalizowaną obsługę w stylowych przestrzeniach. Charakteryzując się dbałością o małe szczegóły i filozofią obsługi Yes I Can!, hotele Radisson Blu są zaprojektowane tak, aby robić duże zmiany i inspirować niezapomniane doświadczenia podczas każdego pobytu. Hotele Radisson Blu można znaleźć w głównych miastach, kluczowych bramach lotnisk i miejscach wypoczynkowych. Goście i profesjonalni partnerzy biznesowi mogą zwiększyć swoje doświadczenie z Radisson Blu poprzez udział w Radisson Rewards, międzynarodowym programie lojalnościowym oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson Blu jest częścią rodziny marek Radisson, która obejmuje również Radisson Collection, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel zebrane pod jedną marką handlową Radisson Hotels.

Aby uzyskać rezerwacje i więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową radissonhotels.com

O RADISSON HOTEL GROUP

Rodzinę marek Radisson można znaleźć na całym świecie w ponad 120 krajach, z obecnie ponad 1700 hotelami działającymi i w fazie rozwoju. Radisson Hotel Group prowadzi działalność w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w regionie Azji i Pacyfiku z ponad 1100 działającymi i rozwijanymi hotelami. Ta międzynarodowa grupa hotelowa szybko się rozwija z planem podwojenia portfolio do 2025 roku. Nadrzędną obietnicą marki Grupy jest Every Moment Matters (każda chwila ma znaczenie) z etosem obsługi Yes I Can!

Rodzina marek Radisson obejmuje Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel zebrane pod komercyjną marką Radisson Hotels.

Radisson Rewards to program lojalnościowy Radisson Hotel Group, który zapewnia podwyższone doświadczenie, dzięki któremu każda chwila ma znaczenie. Jako najbardziej usprawniony program w sektorze, członkowie cieszą się wyjątkowymi korzyściami i mogą uzyskać dostęp do swoich korzyści od pierwszego dnia w szerokiej gamie hoteli.

Radisson Meetings zapewnia rozwiązania dla każdego wydarzenia lub spotkania, w tym spotkań hybrydowych, stawiając gości i ich potrzeby w centrum swojej oferty. Radisson Meetings jest zbudowany wokół trzech silnych zobowiązań dotyczących usług: osobistych, profesjonalnych i niezapomnianych, będąc jednocześnie unikalnym w 100% neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla.

W Radisson Hotel Group dbamy o ludzi, społeczności i planetę i dążymy do osiągnięcia poziomu Net Zero do 2050 roku w oparciu o najbliższe cele naukowe. Dzięki unikalnym rozwiązaniom, takim jak spotkania w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, sprawiamy, że zrównoważone pobyty hotelowe są łatwe. Aby ułatwić dokonywanie zrównoważonych wyborów w podróży, wszystkie nasze hotele stają się weryfikowane pod kątem Hotel Sustainability Basics.

Zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz członków zespołu to najwyższy priorytet dla Radisson Hotel Group. Wszystkie hotele w naszym portfolio podlegają rygorystycznym wymogom dotyczącym zdrowia i bezpieczeństwa, jak określono w Radisson Hotels Safety Protocol. Ten protokół bezpieczeństwa jest integralną częścią programu bezpieczeństwa i ochrony Radisson Hotel Group, zapewniając, że zawsze dbamy o naszych gości i członków zespołu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową radissonhotels.com