Przygotuj dom na święta – 
w ALDI szeroki wybór dekoracji i zestawów DIY

Nadchodząca Wielkanoc to doskonała okazja do tego, by zmienić wystrój na wiosenny i świąteczny. W sklepach ALDI kupimy szereg ozdób i dodatków, które w prosty i niedrogi sposób pomogą nam zaaranżować nasze wnętrza. Sieć zachęca do zaangażowania w dekorowanie domów również najmłodszych – w ofercie ALDI znajdziemy różne zestawy kreatywne, dzięki którym razem z dziećmi samodzielnie stworzymy niepowtarzalne ozdoby.

Oferta wielkanocnych ozdób w ALDI została tak skomponowana, by dopasować się do różnych stylów i aranżacji. Miłośnikom naturalnych dekoracji z pewnością przypadną do gustu ręcznie wykonane wieńce wielkanocne o średnicy około 30 cm, dekoracje wielkanocne sherpa oraz szklane świeczniki o prostej stylistyce i naturalnych barwach (w cenie 14,99 zł za zestaw 2 sztuk). Dla tych, którzy cenią bardziej wyraziste ozdoby, sieć przygotowała m.in. wielkanocną girlandę z lampkami w kształcie pisanek za 19,99 zł oraz gałązkę świetlną LED w cenie 19,99 zł. W sklepach ALDI znajdziemy też króliczki wielkanocne w pastelowych kolorach o wysokości ponad 60 cm – dostępne w różnych wersjach, w cenie 44,99 zł.

W naszej ofercie ozdób wielkanocnych znalazły się również materiały kreatywne, które pozwolą zamienić dekorowanie w zabawę dla całej rodziny. W propozycji dla młodszych dzieci znajdziemy m.in. obrus do kolorowania z motywami świątecznymi marki własnej ALDI Home Creation. Z kolei dla nieco starszych artystów przygotowaliśmy zestawy kreatywne do tworzenia własnych ozdób. W cenie 14,99 zł kupimy np. wielkanocne zajączki do ułożenia z drewnianych koralików, zestaw papierowych ozdób DIY i witraży z papieru, zajączkowe torebki czy zestawy do dekoracji jajek – mówi Jakub Tyrlik, Lider Zespołu Zarządzania Kategoriami ALDI.

ALDI zadbało także o nieco starszych miłośników rękodzieła. W ofercie sieci znajdziemy m.in. serwetki z wiosennymi motywami za 3,99 zł idealne do techniki decoupage, tasiemki dekoracyjne w cenie 4,99 zł oraz szeroki wybór drewnianych dekoracji i zawieszek w wiosennych i wielkanocnych wzorach – dostępne już od 6,99 zł za zestaw. Doskonałym uzupełnieniem świątecznych dekoracji będą kwiaty charakterystyczne dla okresu wiosny, jak np. narcyzy czy hiacynty – w ALDI kupimy je już za 4,49 zł.

Większość ozdób dostępnych w sklepach ALDI pochodzi z kolekcji marki własnej Home Creation, w ofercie nie zabraknie jednak też produktów od regionalnych wytwórców – jak np. delikatne żakardowych firany i obrusy tworzone przez polską fabrykę Firanek i Koronek „Haft”, firmę z ponad stuletnią tradycją. W cenie 5,99 zł kupimy też żakardowe serwetki, które doskonale sprawdzą się nie tylko jako ozdoba stołu, ale również dodatek do wielkanocnego koszyczka.