Pożegnanie Członka Zarządu po 18 latach

Roland Heeger przekazuje pałeczkę Clausowi Neuffer

Od maja 2005 roku Roland Heeger jest członkiem zarządu odpowiedzialnym za technikę, badania i rozwój, innowacje i zarządzanie procesami, technologie informacyjne i cyfryzację w firmie Schattdecor. Na swoim stanowisku był w dużej mierze odpowiedzialny za międzynarodowy rozwój firmy poprzez rozbudowę i budowę nowych lokalizacji Schattdecor. Technologiczne kamienie milowe, takie jak wprowadzenie i rozwój druku cyfrowego Made by Schattdecor, umożliwiły implementację nowych standardów w obszarze druku i projektowania wzorów. Po 18 latach na stanowisku dyrektora ds. techniki Roland Heeger pozostawia fundament, który zapewni grupie Schattdecor bezpieczną i naznaczoną sukcesami przyszłość.

Roland Auer, Prezes grupy: „W ciągu prawie dwudziestu lat pracy w Schattdecor Roland Heeger wprowadził swój obszar w nowoczesną erę dzięki wielkiemu zaangażowaniu, dogłębnej wiedzy specjalistycznej i odwadze do inicjowania nowych rozwiązań. Wiele wyjątkowych inicjatyw wyznacza jego ścieżkę kariery. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za ogromne zaangażowanie w firmę Schattdecor.”

 

 

Roland Heeger przekazuje swoje stanowisko członka zarządu ds. techniki Clausowi Neufferowi. Claus Neuffer pracuje w Schattdecor od marca 2000 roku i obecnie kieruje obszarem techniki. Wraz ze zmianą stanowiskową ten zakres zarządzania zostanie rozszerzony o tematykę zrównoważonego rozwoju. W wyniku restrukturyzacji obszar technologii informatycznych znajdzie się w obszarze odpowiedzialności dr. Dericka Beitel, dyrektora finansowego. „W imieniu całego zarządu, rady nadzorczej i rodziny Schatt życzymy Rolandowi Heegerowi wszystkiego najlepszego na przyszłość. Jesteśmy pewni, że Claus Neuffer będzie zarządzać obszarem techniki w podobnym duchu i witamy go jako doświadczonego pracownika Schattdecor w Zarządzie firmy” – dodaje Roland Auer.