PONAD 50 000 EURO ZEBRANYCH PODCZAS CHARYTATYWNEJ GALI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NA RZECZ UKRAINY

Szewczenko, Usyk i Kliczko wzięli udział w Gali Charytatywnej „Fight for Freedom” zorganizowanej w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas Gali zebrano ponad 50 000 Euro, które zostaną przeznaczone na pomoc walczącej Ukrainie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele polskiego rynku nieruchomości.

 

Gala charytatywna zgromadziła ponad 150 znamienitych gości i trzy światowej sławy legendy sportu wywodzące się z Ukrainy: Oleksandra Usyka, Andrija Szewczenko i Władimira Kliczko. Podczas charytatywnej aukcji, która odbyła się w trakcie wydarzenia, zebrano ponad 50 000 Euro dla trzech fundacji: Fundacji Usyk, Fundacji Kliczki i UNITED24, które zajmują się wspieraniem osób poszkodowanych przez wojnę i odbudową Ukrainy.

W Gali udział wzięly legendy ukraińskiego sportu w tym Oleksandr Usyk, złoty medalista olimpijski z 2012 roku i aktualny niekwestionowany, niepokonany bokserski Mistrz Świata wagi ciężkiej, który wyraził wdzięczność Polsce za niezachwiane wsparcie Ukraińców. Na scenie pojawił się także Andrij Szewczenko, pierwszy Ukrainiec, który zwyciężył w Lidze Mistrzów, zdobywca Złotej Piłki, król strzelców reprezentacji Ukrainy, dziękując gościom i sponsorom za udział w wydarzeniu i zaangażowanie w pomoc Ukrainie. Wydarzeniu towarzyszyło także wzruszające wideo i transmisja na żywo przebywającego w Kijowie dr. Władimira Kliczki, byłego bokserskiego mistrza świata w wadze ciężkiej.

W czasie charytatywnej aukcji licytowano między innymi trening z Oleksandrem Usykiem, podpisane przez mistrza rękawice bokserskie, głośnik sygnowany przez  Władimira Kliczkę, obraz ukraińskiej malarki Soni Moroziuk, tygodniowy, rodzinny pobyt w kurorcie w Północnej Walii, mecz golfowy z Andrijem Szewczenką, czy też bilety na dowolny piłkarski mecz rozgrywany przez drużynę Arsenalu Londyn.

Noc była niezapomniana! To fantastyczne osiągnięcie we wsparciu Ukrainy, które rozpoczęło się od śmiałej wizji zorganizowania tak znaczącego wydarzenia w okresie letnim. Frekwencja i wyniki były wyjątkowe, za co jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym Gościom, Sponsorom i Partnerom oraz za całą ciężką pracę zespołów Revetas, Ceres, TriGranit, Patron Capital, Immo Lab, Sheraton, Usyk Foundation, Kliczko Foundation i fundacji United24. Planujemy powtórzyć wydarzenie Fight for Freedom w przyszłym roku” – powiedział Eric Assimakopoulos, Założyciel Revetas Group i pomysłodawca wydarzenia.

Cały dochód z charytatywnych aukcji przeznaczony jest dla Fundacji Usyk, Fundacji Kliczko i UNITED24 na wsparcie ich projektów humanitarnych.

Termin wydarzenia nie był przypadkowy. Gala zorganizowana została przed Dniem Niepodległości Ukrainy przypadającym na 24 sierpnia i walką bokserską o pas mistrza świata wagi ciężkiej Usyk vs Dubois, która odbyła się 26 sierpnia we Wrocławiu. Oleksandr Usyk pokonał Daniela Dubois w sobotni wieczór na Tarczyński Arenie we Wrocławiu po zwycięstwie przez nokaut w dziewiątej rundzie. Zachował mistrzowskie pasy WBA (Super), WBO, IBF, IBO i The Ring.

***

Revetas jest paneuropejską firmą inwestycyjną skupioną na inwestycjach na rynku nieruchomości typu value-add.

Członkowie zarządu Firmy posiadają ponad 25 letnie doświadczenie w inwestowaniu na europejskich rynkach. Revetas jest jedną z wiodących firm działających w Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół firmy skutecznie działał w trakcie wielu cykli koniunkturalnych realizując założone cele. Wieloletnia praca i doświadczenie pozwoliło zbudować platformę dla inwestorów, która obejmuje działania z zakresu zarządzania inwestycjami, asset management, development oraz property management.

Revetas dostarcza kompleksowych rozwiązań inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz dla majętnych inwestorów indywidualnych. Firma została założona w 2012 roku i główne biura posiada w Londynie, Wiedniu i Luksemburgu.

www.revetas.com