Polski producent latarek VAYOX wchodzi ze swoją ofertą do sklepów online Media Expert

Polska marka VAYOX, która od ponad 20 lat działa w obszarze elektroniki, wprowadziła swoje produkty do kolejnej sieci handlowej. Pod koniec ubiegłego roku produkty marki pojawiły się w sklepach sieci Decathlon na kilku europejskich rynkach, teraz będą dostępna także w sklepie online Media Expert.

VAYOX specjalizuje się przede wszystkim w latarkach, a swoim klientom oferuje innowacyjne i wytrzymałe rozwiązania. Oprócz tego w ich asortymencie znaleźć można m.in.: lampy przeciw owadom, oświetlenie rowerowe, ładowarki, kable USB czy anteny telewizyjne.

Stawiamy na jakość, ale też różnorodność naszych produktów, które dopasowane są do potrzeb rynku. Wejście z naszą ofertą do sklepu online Media Expert to kolejny krok na ścieżce naszego rozwoju – mówi Bogdan Kowalczyk, właściciel marki VAYOX. – Wierzymy, że dzięki podjęciu tej współpracy nasze latarki i inne produkty będą mogły trafić do jeszcze szerszego grona klientów – dodaje.

Znaczną część oferty stanowią latarki ręczne, w tym rozwiązania należące do serii Pro Series – charakteryzuje ją hermetycznie zamknięta obudowa, zapewniająca odporność na kurz, wilgoć a także upadki z wysokości. Kolejną kategorią są latarki czołowe. Marka VAYOX oferuje różnorodne rozwiązania, w tym czołówki sterowane ruchem ręki, które pozwalają na komfortowe stosowanie ich w każdych warunkach. Nie mogło też zabraknąć bestsellerów z kategorii lamp owadobójczych. Obecnie VAYOX oferuje kilka modeli, doskonałych zarówno na tarasie, w ogrodzie, domu czy biurze lub magazynie, które skutecznie chronią przed uciążliwymi komarami czy muchami. Do Media Expert trafiły lampy o mocy od 20 do 40W, a także stojąca lampa owadobójcza VA0068, która pełnić może również funkcję paletki na owady.

Na ten moment w sklepach Media Expert dostępnych jest ponad 30 starannie wyselekcjonowanych produktów z oferty VAYOX, które doskonale sprawdzą się zarówno w użytku amatorskim, jak i profesjonalnym.

VAYOX

Marka Vayox powstała z pasji – pasji do elektroniki, z którą jesteśmy związani od przeszło 20 lat. Projektowanie naszych produktów opieramy o zdobywane przez lata doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki temu produkty Vayox zyskują uznanie wśród najbardziej wymagających konsumentów. Podstawę rozwoju i planowania naszych produktów stanowią potrzeby rynku – dzisiaj i w przyszłości. W oparciu o nie, wyznaczamy kierunek rozwoju marki Vayox. Stale dążymy do znajdowania coraz lepszych, efektywnych oraz ergonomicznych rozwiązań dotyczących każdego produktu. Poszukujemy i tworzymy innowacje, które otwierają nowe możliwości dla nas i naszych Klientów.