Pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka do trawnika

EcoFlow BLADE, jako pierwsza na świecie zrobotyzowana kosiarka do trawnika, wykorzystuje zaawansowaną robotykę do zautomatyzowanej, bezproblemowej pielęgnacji ogrodu.

EcoFlow BLADE: bezproblemowe koszenie dla idealnego trawnika

EcoFlow BLADE to pierwsza w branży inteligentna kosiarka automatyczna, która potrafi automatycznie kosić trawę, oszczędzając czas i sprawiając, że pielęgnacja trawnika staje się przyjemnością.

Dzięki Lawn Sweeper Kit, BLADE wykorzystuje zaawansowany czujnik LiDAR i wbudowaną kamerę do lokalizowania i wyłapywania śmieci z trawnika, takich jak gałązki i liście, a następnie odkładania ich w zaprogramowanym miejscu.

Czujnik LiDAR i kamera BLADE oraz nawigacja X-Vision w czasie rzeczywistym (RTK) umożliwiają mu pracę w wirtualnych granicach, dzięki czemu użytkownicy mogą śmiało oddalić się od urządzenia, podczas gdy ono wykonuje swoją pracę. W przeciwieństwie do innych kosiarek automatycznych, które wymagają fizycznego wyznaczania granic, użytkownicy BLADE mogą ustalić granicę trawnika w aplikacji EcoFlow.

Ta sama technologia produktu pomaga również omijać przeszkody. Dzięki temu kosiarka nie utknie i nie będzie wymagała interwencji użytkownika, a także nie zniszczy trawnika. Duże koła wielokierunkowe umożliwiają również pokonywanie przeszkód o wysokości do 40 mm.

BLADE posiada 4G i eSIM, dzięki czemu użytkownicy mogą zawsze śledzić jego dokładną lokalizację. BLADE jest objęty gwarancją “3+1” i dożywotnią bezpłatną wymianą akcesoriów.