Peace., Hope., Love. Nowa odsłona autorskiej kolekcji biżuterii Freedom Martyny Wojciechowskiej dla W.KRUK

W.KRUK i Martyna Wojciechowska przedstawiają nową odsłonę biżuterii Freedom, której motywem przewodnim są ważne dla Ambasadorki marki przesłania pokoju, nadziei i miłości. W najnowszym dropie bestsellerowej kolekcji znalazły się wykonane ze srebra minimalistyczne naszyjniki, bransoletka, kolczyki oraz beadsy z grawerunkami haseł: Peace., Hope., Love.. Ważnym i niezwykle wyrazistym elementem w kolekcji jest nieśmiertelnik, na którym jubilerzy z Manufaktury W.KRUK zapisali wszystkie trzy ważne dla Martyny słowa przesłania. Nieśmiertelnik, kolczyki wkręty, naszyjniki to ozdoby unisex, zgodnie z zasadą, że ponadczasowe wartości, o których opowiada Martyna, są uniwersalne.

Tak, jak wolność, która nie ma ani płci, ani wieku, ani granic geograficznych. W najnowszej edycji Freedom znalazły się również nowoczesne monokolczyki z grawerunkiem tytułowych haseł, które łączyć można w dowolne kompozycje lub nosić pojedynczo, jako osobisty statement.

Dzięki nowościom w kolekcji Freedom niezwykle ważna w dzisiejszych czasach symbolika, została zapisana w języku jubilerskim i dedykowana wszystkim tym, którzy chcą powiedzieć światu, że przesłanie pokoju, nadziei i miłości jest im bliskie.

Podczas moich podróży spotkałam na swojej drodze wiele osób, przeprowadziłam setki rozmów o tym, co jest dla nas ważne, co nas boli i co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Czego potrzebujemy. I co chcemy powiedzieć światu. Wiem, że dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Pokoju i Miłości. Potrzebujemy też Nadziei na lepsze jutro. To najważniejsze i najbardziej podstawowe wartości. Głęboko wierzę, że pokój miłość i nadzieja dają też wolność, a to wartość, którą kieruję się zawsze w sowim życiu – mówi Martyna Wojciechowska tłumacząc inspiracje do zapisania powyższych haseł w biżuterii W.KRUK, dodając – a Ty, co chcesz powiedzieć światu?

Pytanie to nawiązuje do najnowszej kampanii Fundacji UNAWEZA prowadzonej przez Martynę Wojciechowską. UNAWEZA daje skrzydła poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewnia dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz pomaga w Polsce i krańcach świata. Symbolem Fundacji w kolekcji biżuterii Freedom jest wykonany ze srebra i zrobiony pomarańczową emalią bead. Od kilku lat W.KRUK przekazuje dochód ze sprzedaży tego produktu na rzecz Podopiecznych UNAWEZA.

Nowości Freedom dostępne są w sprzedaży w salonach i na wkruk.pl od 12 listopada. Dodatkowo, w ramach oferty świątecznej wybrane produkty można kupić w ramach kompletów biżuterii i skorzystać z wyjątkowego rabatu.