Paula Kaliszewicz Head of Communication & ESG w zespole Havas Media Network

Od stycznia do zespołu Havas Media Network dołączyła Paula Kaliszewicz, która objęła stanowisko Head of Communication & ESG. Będzie ona odpowiedzialna za działania komunikacyjne i marketingowe agencji wchodzących w skład Grupy Havas Media Network. Paula odpowiadać będzie także za wprowadzenie strategii działań w kierunku zrównoważonego rozwoju, a co za tym idzie, zwiększenie konkurencyjności oferty agencji dla pracowników i klientów.

Paula Kaliszewicz ma przeszło 16 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów z zakresu PR, komunikacji marketingowej, employer brandingu i CSR. Ostatnie 13 lat była związana z Grupą OMD, gdzie w ostatnim czasie była odpowiedzialna za budowanie zaangażowanego i stabilnego zespołu oraz employer branding. Wcześniej odpowiadała również za rozwój projektów komunikacyjnych wszystkich spółek Grupy OMD prowadząc działania z zakresu PR i komunikacji marketingowej. Dodatkowo inicjowała i prowadziła projekty z zakresu CSR oraz realizowała eventy. Na swoim koncie ma liczne projekty wspierające business development, w tym długofalowy projekt women empowerment – OMD Kobiety Kobietom.

Havas Media Network – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Ecselis (agencja performance marketingu zintegrowana z SEO i kontentem), CSA (customer science, badania, strategia, data science, analityka i data driven marketing), Programmatic Hub (integracja danych i narzędzi w ekosystemie programatycznym), Havas PLAY (social media, influencer marketing, gaming, e-sport oraz content marketing, kreacja digital & design), Havas Market (kompleksowe usługi dla e-commerce i marketplace), Havas Digital Innovation (digital marketing & AI), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Network zarządza Małgorzata Węgierek.