Pakiety przeglądów serwisowych do 49 proc. taniej. Rusza promocja Black Week w Volkswagen Financial Services

Od 20 do 27 listopada br. (a dla marki Audi do 1 grudnia) w Volkswagen Financial Services trwa promocja cenowa na przeglądy serwisowe. Klienci, którzy w tym czasie zakupią pakiet, otrzymają zniżkę nawet do 49 proc. w zależności od wybranej marki samochodu.

Pakiety przeglądów serwisowych od Volkswagen Financial Services to wygodna i kompleksowa forma wsparcia w sprawach związanych z użytkowaniem samochodu. Oferta dotyczy obowiązkowych przeglądów okresowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi i kompleksową diagnostyką komputerową w ASO (Autoryzowanych Stacjach Obsługi). W ramach pakietu przeglądów serwisowych od VW FS klient może liczyć m.in. na wymianę oleju silnikowego z filtrem i filtra kabinowego, wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów DSG, wymianę oleju sprzęgła Haldex, wymianę płynu hamulcowego, wymianę świec zapłonowych (w silnikach benzynowych) oraz uzupełnienie AdBlue (w silnikach Diesla).

Black Week na pakiety przeglądów serwisowych od VW FS

20 listopada rozpoczyna się promocja cenowa Black Week, która – w zależności od wybranej marki – wyniesie nawet 49 proc. zniżki. Oferta dotyczy aut marek Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, Škoda i SEAT z roczników 2011-2023 oraz Audi z lat 2011-2022.

Promocyjne ceny dla poszczególnych marek zaczynają się już od:

  • 1 800 zł dla Volkswagen Samochody Osobowe,
  • 1 400 zł dla Volkswagen Samochody Dostawcze,
  • 1 600 zł dla Škoda,
  • 1 800 zł dla SEAT,
  • 2 899 zł dla Audi.

Liczba pakietów w niższych cenach jest ograniczona, dlatego warto już dziś skorzystać z promocji.

Dla kogo są pakiety przeglądów serwisowych

Rozwiązanie jest odpowiednie przede wszystkim dla tych, którzy chcą zadbać o dobrą kondycję auta na lata. Pakiety można kupić online lub w salonie, płacąc jednorazowo lub rozkładając płatność na miesięczne raty. VW FS kieruje promocję Black Week do tych użytkowników pojazdów marek z Grupy Volkswagen, którzy nie posiadają jeszcze pakietu przeglądów i kupują go pierwszy raz, a także do klientów odnawiających swoją usługę.

Wygodny i profesjonalny serwis auta

Konieczność wykonania przeglądu często kojarzy się z szeregiem formalności i czasem, który trzeba na to poświęcić (choćby na znalezienie odpowiedniego serwisu). Pakiet przeglądów od VW FS umożliwia łatwe i wygodne skorzystanie tej usługi. Wszystko bez dodatkowych opłat. Wystarczy zarezerwować dogodny termin wizyty w wybranej ASO. Przegląd trwa około trzech godzin i po zakończeniu klient otrzymuje informację, że może odebrać swój samochód.

Każdy, kto wybierze pakiet przeglądów serwisowych od VW FS, nie musi martwić się o ewentualny wzrost cen, zarówno usług serwisowych, jak i oryginalnych części. Przez cały czas trwania umowy obowiązują ceny z dnia jej podpisania. Co więcej, pakiety przeglądów serwisowych zapewniają potwierdzoną historię auta, zawierającą spis wszystkich jego napraw. Dzięki temu znacząco wzrasta wartość rynkowa pojazdu.

Wszystkie informacje na temat promocji Black Week na pakiety przeglądów serwisowych dostępne są na stronie VW FS.