Odżywki i suplementy dla sportowców z dostawą w godzinę. Sklep SFD dołącza do Wolt

Od teraz poprzez aplikację Wolt można zamawiać produkty marki SFD z dostawą do domu, na siłownię czy na teren obiektów sportowych, nawet w mniej niż godzinę od złożenia zamówienia. W ramach inauguracji współpracy, dla klientów przygotowane zostały specjalne promocje.

Zamówienia z ekspresową dostawą można składać zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Wolt. Klienci już teraz mogą skorzystać z szerokiej oferty m.in. odżywek białkowych i witaminowych, suplementów i produktów dietetycznych marki SFD. Dzięki infrastrukturze logistycznej Wolt z oferty mogą korzystać klienci z Warszawy, Krakowa, Poznania i Katowic. Planowane jest zwiększenie zakresu dostaw o kolejne miasta. Obszar dowozu można sprawdzić w aplikacji lub na stronie Wolt.

Ponadto, w ramach dedykowanej akcji promocyjnej, która potrwa do końca roku, użytkownicy Wolt po wpisaniu kodu SFDWOLT, zyskają 10 zł zniżki na dowolne zamówienie z SFD z dostawą. Środki na koncie użytkownika są ważne przez 7 dni po wpisaniu kodu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 25 zł.

Jesteśmy dumni, że marka SFD dołącza do naszych partnerów retailowych. Ta współpraca jest kolejnym krokiem w kierunku poszerzenia naszego portfolio i zwiększania naszej obecności w sektorze quick-delivery. To, co nas wyjątkowo cieszy, to fakt, że to właśnie na naszej platformie SFD debiutuje z szybką dostawą swoich produktów. Jest to ważne wydarzenie zarówno dla nas, jak i dla klientów, dla których otwieramy kolejną kategorię produktową skierowaną do wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej — dodaje Agata Polityło General Manager Wolt.

SFD jest polską marką oferującą produkty dla osób aktywnych fizycznie, takie jak: odżywki białkowe, suplementy, witaminy, żywność dietetyczna czy akcesoria treningowe. W branży działa już od 20 lat. W swoim portfolio posiada ponad 100 marek polskich i zagranicznych.

W Polsce Wolt działa w 13 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.


O Wolt

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie
i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupów – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka Door Dash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje pod niezmienioną nazwą we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.

Więcej informacji: www.wolt.com/for-media