Odpowiedzialna moda z wieloletnią tradycją – Olsen dołącza do grona najemców Manufaktury

Świadoma moda, tworzona z troską o środowisko i w zgodzie z najnowszymi trendami – tak można w największym skrócie opisać założenia marki Olsen, nowego najemcy Manufaktury w Łodzi. Brand z ponad dwudziestoletnią tradycją poszerzył modową ofertę łódzkiego kompleksu.

Do grona najemców Manufaktury w Łodzi dołączyła pochodząca z Niemiec marka Olsen. Działająca od 1995 roku, firma ma butiki w ponad 20 krajach na świecie. Klienci Manufaktury z pewnością docenią kolekcje marki, oparte o wysokiej jakości materiały i kolorowe tkaniny. Choć marka chętnie podąża za trendami, przybliżając je swoim klientkom, kładzie duży nacisk na to, by ubrania łączyły kobiecość na luzie z prostotą ubierania się.

Salon w Manufakturze ma 82m2 i jest 19 sklepem marki w Polsce. Charakteryzuje się nowoczesnym, ale ciepłym wystrojem. Wnętrze utrzymane jest w jasnych, pastelowych kolorach, które są idealnym tłem dla kolorowych i różnorodnych ubrań i dodatków. Drewniane elementy wnętrza dodają mu dużo ciepła i naturalnego uroku.

Wybór Manufaktury jako kolejnej lokalizacji butiku był nieprzypadkowy: – Manufaktura była częścią naszych planów strategicznych już od dłuższego czasu. Poszukując kolejnych lokalizacji, stawiamy na miejsca, które zapewniają nie tylko szeroki wybór renomowanych marek, ale też tworzą atrakcyjną atmosferę i organizują przyciągające wydarzenia dla klientów – wyjaśnia Katarzyna Radwańska, Managing Director Poland marki Olsen. – W naszym przekonaniu Manufaktura spełnia wszystkie te kryteria i jest dokładnie tym, czego szukaliśmy. To serce miasta Łodzi, przyciągające nie tylko mieszkańców, ale także turystów, więc jesteśmy podekscytowani perspektywą tej współpracy – dodaje Katarzyna Radwańska.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową – Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.