O nas

Informacje o firmie. Działamy od 15 marca 1997 roku.

Od 1997 roku na rynku informacji branżowej! Na przełomie roku 1997/1998 zostały wydane pierwsze ogólnopolskie katalogi branżowe dla branży meblarskiej Meble w Polsce oraz dla branży odzieżowej Moda w Polsce. Nasza firma jest w tym czasie była jedynym polskim wydawcą ogólnopolskich katalogów branżowych oraz właścicielem bazy teleadresowej firm, wielu branż oraz takich marek jak katalog branży meblarskiej Forum Firm Meblarstwo, Forum Firm Budownictwo. Nasze branżowe wydawnictwa teleadresowe wydawane były do 2015 roku i cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Z uwagi na rozwój internetu wersje drukowane przeszły do historii i wtedy położyliśmy nacisk na rozwój działających już od 2007 roku pierwszych naszych internetowych portali branżowych.

W maju 2007 roku ruszył największy portal branżowy www.forumfirm.eu , a w niedługim czasie portale ukierunkowane na poszczególne branże tj. portal meblarski www.meblarstwo.eu oraz skierowany do branży budowlanej www.budownictwo.co oferujące na swych łamach aktualności branżowe informacje o produktach i usługach firm i ich nowościach oraz posiadający w swych zasobach bazę firm publikowane jako wyszukiwarka firm. W wyszukiwarce znajdziecie Państwo branżowe bazy firm tj. budownictwo, meblarstwo, biuro, reklama i poligrafia, hotele, turystyka i gastronomia, odzież, obuwie i tekstylia, spożywcza i rolna, banki i finanse, motoryzacja, transport, medycyna i farmacja i inne. Umacniająca się pozycja marki na rynku i ciągły wzrost ilości nowych reklamodawców pozostając w ciągłej współpracy z dotychczasowymi, świadczy o tym, że jesteśmy solidnym partnerem. Spółka dzięki cyklicznie powstającym nowym serwisom branżowym rokrocznie powiększa grono zadowolonych Klientów.

Od stycznia 2011 roku portal rozszerza swoją ofertę o internetową platformę handlową i sklepy internetowe. Rozwój internetu pozwala na wprowadzanie nowych funkcji ułatwiających użytkownikom naszego portalu na łatwiejszy i szybszy kontakt ze swoimi potencjalnymi Klientami. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług: codziennie nowe aktualności i artykuły PR, codziennie aktualizowane bazy firm w wyszukiwarkach, platforma kontaktu on-line, sklepy internetowe oraz platforma handlowa pozwalają na szybki kontakt z kontrahentem i możliwość doprecyzowania zamówienia jak i szybkiej jego realizacji. Cały czas pracujemy wraz z naszymi Klientami nad opracowywaniem coraz lepszych i nowocześniejszych form kontaktu z kontrahentami.

W kwietniu 2011 roku wprowadziliśmy na rynek branży meblarskiej czasopismo ułatwiające wymianę informacji pomiędzy firmami z branży. Czasopismo Meblarska Polska to bezpłatna gazeta informująca o nowościach produktowych i technologicznych dla branży meblarskiej. Gazeta była wydawana w formie drukowanej do marca 2018 roku. Obecnie wydawana będzie jako e-gazeta dwa razy w roku przy okazji targów branżowych wiosną i jesienią, a codziennie aktualizowane treści znajdziecie na stronie e-gazety www.meblarskapolska.pl . Każde wydanie e-gazety Meblarska Polska będzie wysyłane mailowo do 12 700 subskrybentów portalu meblarskiego i dostępna jest również w naszych serwisach branżowych do przeczytania lub pobrania jako PDF.

Dzisiaj jesteśmy wydawcą portali branżowych: www.forumfirm.eu w ramach tego portalu wydajemy serwisy tematyczne Budownictwo, Meblarstwo, Marketing i reklama, Spożywczy i rolnictwo, Transport, Motoryzacja, Moda, Biznes i gospodarka, Medycyna i farmacja, Hotelarstwo i turystyka. W 2017 roku uruchomiliśmy nowe portale: www.meblosfera.pl B2C, www.obrabiarkidodrewna.eu B2B, www.maszynydlameblarstwa.pl B2B, www.narzedziapolska.pl B2B, www.tkaninyobiciowe.eu B2B, www.budowlanematerialy.eu oraz nowe serwisy aktualności:  www.kuchniosfera.plwww.tapicerstwo.co i www.stolarkabudowlana.eu w 2020 roku, a najnowszy serwis powstały w 2021 roku to www.komponentymeblowe.pl .

Jesteśmy wydawcą 15 portali branżowych.

Naszymi Klientami są renomowane firmy i marki z całego kraju i europy.

Zapraszamy do współpracy!

Z wyrazami szacunku

Zespół Wydawca portali branżowych iPortale.pl Sp. z o.o.