NYX Hotel Warsaw z nową ofertą SPA

Z początkiem lutego 2023 roku NYX Hotel Warsaw poszerzył swoją ofertę dla gości o zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. To wszystko za sprawą nowo otwartego, luksusowego Hair & Nail Spa w budynku Varso Place.

Swobodna kolacja z daniami polsko-izraelskiej kuchni, wieczór przy autorskich koktajlach i dynamicznych brzmieniach muzyki DJ-a, obcowanie z nowoczesną sztuką, czy relaks w strefie chill przy bilardowym stole – wszystko to może teraz poprzedzić wizyta w studio Hair & Nail Spa i relaks podczas profesjonalnych zabiegów na włosy i paznokcie.

Do bogatej oferty, jaką hotel proponuje gościom dołączają teraz usługi specjalistów z branży beauty. Salon Hair&Nail Spa mieści się na parterze Varso Place, w środkowej części budynku pod hotelem NYX. Elegancka atmosfera i nowoczesne industrialne wnętrza, a także bogaty wachlarz rytuałów i zabiegów, doskonale dopełniają ofertę hotelu.

Salon specjalizuje się w usługach fryzjerskich dla kobiet i mężczyzn, profesjonalnym manicure i pedicure oraz stylizacji rzęs i brwi. W niedalekiej przyszłości planuje powiększyć swoje usługi o masaże. „Nasz personel stanowią wspaniali profesjonaliści, którzy dbają o nienaganną jakość oferowanych usług. Na podstawie urodowych trendów dobieramy indywidualne rozwiązania dokonkretnych potrzeb klientów” – mówi Magdalena Bujak, Manager Salonu Hair & Nail Spa.

Cieszymy się, że dzięki Hair&Nail Spa wzbogaciliśmy dotychczasową ofertę usług dla gości hotelu NYX. Zdecydowanie taka współpraca pomoże im poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo podczas pobytu u nas – dodaje Natalia Borowicka Operations Manager obiektu.

Pełną ofertę Hair&Nail Spa dla gości hotelowych można znaleźć w mediach społecznościowych lub na booksy.