Nowi najemcy Hanza Tower w Szczecinie

Grupa J.W. Construction podpisała umowy z kolejnymi najemcami Hanza Tower – wielofunkcyjnego budynku stanowiącego biznesową wizytówkę Szczecina. Wśród firm, które pojawią się w usługowo-handlowej części obiektu, znalazły się: sieć klubów fitness UP, salon masażu orientalnego sieci Shivago Thai Bali Spa, a także przestrzeń coworkingowa Spaces. Nowe kontrakty obejmują łączną powierzchnię ponad 9 z ogólnie dostępnych 12 tys. mkw.

Najwyższy, 104-metrowy wieżowiec w Szczecinie – Hanza Tower – zlokalizowany w samym sercu miasta, przy alei Wyzwolenia 46, został zrealizowany w duchu idei mix-used. Inwestycja łączy w sobie ekskluzywne apartamenty z nowoczesnymi przestrzeniami biurowymi, konferencyjnymi i handlowo-usługowymi. Sukcesywnie powiększa się lista firm zainteresowanych własnym lokalem komercyjnym w Hanza Tower. Z dostępnych 12 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowych skomercjalizowanych  zostało już ponad 9 tys. mkw., a wśród najemców znajdują się duże i znane firmy o zróżnicowanym profilu działalności.

– Cieszymy się, że zagospodarowaliśmy już tak dużą komercyjną przestrzeń Hanza Tower Dzięki nowym najemcom nasza Hanza będzie tętnić usługowo-handlowym życiem, zapewniając mieszkańcom Szczecina ciekawą i różnorodną ofertę. Od początku przyświecał nam cel, by obiekt ten był miejscem, w którym będzie można pojawić się zarówno w towarzyskim, rekreacyjnym, zdrowotnym czy biznesowym celu. Miejscem, w którym można popracować, ale także poćwiczyć, odpocząć i zaznać relaksu – komentuje Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Kim są nowi najemcy?

Na początku listopada w Hanza Tower otworzył się pierwszy w Szczecinie, a zarazem największy w mieście salon masażu orientalnego renomowanej sieci Shivago Thai Bali Spa. W klimatycznych wnętrzach na powierzchni 220 mkw. mieszkańcy Szczecina mogą skorzystać  z szerokiej oferty masaży w tym tradycyjnych tajskich i balijskich czy relaksacyjnego i pochodzącego z Hawajów masażu Lomi Lomi.

W listopadzie została też zawarta umowa najmu z rozbudowującą się na mapie Polski marką klubów fitness. UP Klub Fitness z misją powstanie na parterze na powierzchni ponad 2100 mkw. i będzie największym centrum fitness w tej części kraju. Prace adaptacyjne ruszą już za kilka tygodni, a pierwsi klubowicze będą mogli skorzystać z siłowni i zajęć fitness już w II kw. 2024 roku.

Również w II kw. 2024 roku planowane jest otwarcie największego w Szczecinie centrum biur serwisowych i coworkingowych pod marką SPACEs. Przestrzenie biurowe gwarantujące komfortowe i nowoczesne miejsca pracy powstaną na powierzchni blisko 1500 mkw.

Wśród najemców znajdują się ponadto gabinety fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny    gabinety lekarskie Twoja Przychodnia i Paracelsus oraz Royal Hanza Beauty Studio. W wieżowcu działa także kilka firm informatycznych.

Hanza Tower poza lokalami handlowo-usługowymi dysponuje również ponad 550 mkw. powierzchni konferencyjnej, którą można podzielić na mniejsze sale, należącej do prestiżowego, 4-gwiazdkowego hotelu Dana.

J.W. Construction to jeden z największych  i najbardziej znanych polskich deweloperów mieszkaniowych z 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się liczbą ponad 34 tysięcy sprzedanych mieszkań oraz ponad 600 domów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, a także poza krajem. W ostatnim czasie JWC stawia na technologie szkieletowe i budynki z prefabrykatów drewnianych, wprowadzając do portfolio kolejne, efektywne energetycznie  inwestycje jedno i wielorodzinne. W ofercie JWC znajdują się także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz obiekty hotelowe: kompleks Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju, Hotel Dana w Szczecinie czy sieć Hoteli 500 nad Zegrzem, w Tarnowie Podgórnym oraz w Strykowie. J.W. Construction ma także w swojej grupie kapitałowej własną spółkę wykonawczą oraz fabrykę w Tłuszczu.