Nowe produkty w gamie Norton SuperFlexible Film

Z łatwością szlifuj trudno dostępne miejsca dzięki Norton SuperFlexible Film, gamie która obejmuje teraz krążki 76 mm i nową podkładkę 76 mm, stanowiące doskonałe uzupełnienie dobrze znanych wstępnie przyciętych arkuszy i krążków 150 mm.

Car mechanic polishing car before painting

Wykonane z powłoką No-Fil® i elastycznym podkładem arkusze i krążki Norton SuperFlexible Film są trwalsze i dobrze dopasowują się do konturów, umożliwiając szlifowanie trudno dostępnych miejsc bez przepalania. Idealne do dokładnego wygładzania krzywizn i kształtów, zapewniają doskonałą wydajność cięcia z dodatkową elastycznością i dopasowaniem, zapewniając jeszcze bardziej jednolite wykończenie.

Nowe pełne krążki mają średnicę 76 mm i są dostępne w granulacji od P600 do P3000.


Zaprojektowane do drobnej naprawy karoserii, krążki najlepiej nadają się do:

– Wygładzanie
– Wyrównywanie
– Przygotowanie do malowania
– Wykańczanie farby

W celu uzyskania jeszcze lepszych rezultatów zalecamy stosowanie krążków z naszym nową miękką przekłądką 76 mm, która poprawia ogólną jakość pracy i zapewnia szybkie polerowanie do wykończenia bez wad.

Kluczowe cechy i korzyści:
Spoiwo żywiczne z bardzo drobnymi materiałami ściernymi zapewnia jednolite wykończenie bez głębokich rys.
Wyjątkowy miękki podkład foliowy zapewnia dodatkową elastyczność, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do płytkiego szlifowania dokładnego.
Można stosować zarówno na mokro, jak i na sucho.
Technologia No-Fil® zapobiega zatykaniu się, zapewniając spójne cięcie i dłuższą żywotność produktu.
Dostępna jest pełna gama od P600 do P3000 do zastosowań od szlifowania podkładu i lakieru bezbarwnego po przygotowanie do polerowania.
Kodowane kolorami dla łatwej identyfikacji produktu

Zobacz, jak osiągnąć doskonałe wyniki szlifowania i przygotowania przy użyciu krążków i arkuszy Norton Q775 SuperFlexible Film.

Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Norton, aby wypróbować nową folię Norton SuperFlexible Q775.