Nowa linia kabin akustycznych Hushoffice do pracy i spotkań – premiera na ORGATEC 2022

„New vision of work” to hasło przewodnie tegorocznej edycji targów ORGATEC i to właśnie tam marka Hushoffice po raz pierwszy zaprezentuje nową linię podów akustycznych do pracy i spotkań – stworzonych na miarę biura przyszłości, zapewniającą wolność wyboru miejsca i sposobu pracy przy zachowaniu najwyższego komfortu akustycznego. Nową linię kabin wspierać będzie też kolekcja mebli uzupełniający Hushoffice do twórczej pracy zespołowej i większych spotkań projektowych.

„Ostatnie dwa lata zmieniły percepcję pracownika na temat pracy biurowej i przedefiniowały jego potrzeby. Nasze obserwacje i analizy pozwoliły nam stwierdzić, że dziś najważniejszą i najbardziej pożądaną cechą biura jest wolność wyboru miejsca i przestrzeni do pracy. To pracownik decyduje kiedy, gdzie i jak chce pracować. Wybiera miejsce dopasowane do charakteru wykonywanej pracy. Dziś to infrastruktura biura musi odpowiadać na aktualne potrzeby pracownika” – wyjaśnia Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager, Hushoffice.

Nowa linia podów akustycznych Hushoffice do pracy i spotkań to rozwiązania spełniające parametry klasy akustycznej A wg normy ISO 23351-1:2020 z całkowicie odświeżonym wnętrzem poda – nowe panele akustyczne dostępne w 9 rożnych kolorach, pody wyposażone w niezwykle wydajną wentylację z wyjątkowo cichymi wentylatorami oraz dające użytkownikowi pełny komfort i ergonomię pracy przy swobodzie i dowolności konfiguracji wnętrza poda – efektywna praca zawsze wtedy, kiedy ktoś potrzebuje skupienia i komfortu miejsca pracy. To wszystko zamknięte w trzech nowych produktach. Prezentacja nowej linii podów Hushoffice będzie miała swoją premierę na ORGATEC 2022.

Trend inkluzywności i różnorodności w służbie wszystkim pracownikom 

Biuro przyszłości to miejsce dostępne dla wszystkich zgodnie z obecnym trendem różnorodności i inkluzywności w projektowaniu przestrzeni do pracy. Podczas tegorocznej edycji ORGATEC marka Hushoffice zaprezentuje nową kabinę akustyczną hushAccess.L do pracy i spotkań w pełni dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. HushAccess.L ma szerszy prześwit drzwi  i odpowiedni niski próg, zapewniając swobodne korzystanie z poda przez osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Może pomieścić do 6 osób i oferuje szeroki wybór wykończeń. Ten pod spełnia wszystkie wymogi ADA compliance stawiane tego typu rozwiązaniom. Jego uniwersalny design wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

Tworzymy dziś rozwiązania do pracy w przyszłości

Biuro przyszłości to elastyczne środowisko do pracy i spotkań, zapewniające pracownikom maksymalną wydajność i realizację niemalże wszystkich ich potrzeb, uwzględniając hybrydowy model pracy biurowej. Tak ważne dziś jest zapewnienie systemu mebli wspierających elastyczne środowisko do pracy i spotkań. 

„Podczas tegorocznej edycji ORGATEC zaprezentujemy kilka rozwiązań wspierających elastyczne środowisko pracy będących uzupełnieniem naszego portfolio kabin akustycznych. Wśród nowości pojawi się mobilna ścianka hushWall w wersji 2.0, dająca jeszcze większe możliwości w zakresie aranżacji miejsca pracy z wariantowym wyposażeniem dodatkowym. Z myślą o przestrzeniach typu open i elastycznych biurach zaprezentujemy kolejną nowość – hushSpot jako stół coworkingowy i projektowy zapewniający możliwość pracy stałej i czasowej na wszystkich typach powierzchni, gwarantujący pracownikowi komfort i swobodę pracy. Te wszystkie rozwiązania zaprojektowane są w tej samej spójnej linii wzorniczej Hushoffice” – dodaje Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager, Hushoffice.

Premiera nowych rozwiązań do pracy i spotkań od Hushoffice na miarę biura przyszłości będzie miała swoją premierę w pierwszym dniu targów ORGATEC.

***

Hushoffice to jeden z wiodących europejskich producentów profesjonalnych kabin akustycznych do biur z siedzibą w Polsce, w Łodzi. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowych tworząc rozwiązania odpowiadające na aktualne trendy i potrzeby w zakresie aranżacji miejsc pracy biurowej i elastycznych środowisk. Jako firma rodzinna założona przez Janusza Mikołajczyka blisko 30 lat temu stale rozwija się i inwestuje w innowacyjne rozwiązania produktowe, jak również nowoczesny proces produkcji swoich rozwiązań. Marka Hushoffice należąca do Mikomax znana jest  jako profesjonalna linia rozwiązań akustycznych do biur w ponad 50 krajach na niemalże każdym kontynencie. Firma wierzy, że dobrze zaprojektowane i wyposażone biuro pozytywnie wpływa na samopoczucie wszystkich osób, które z niego korzystają i zwiększa efektywność pracowników. Więcej informacji na: www.hushoffice.com oraz w social media: Facebook, Instagram, LinkedIn.