Nest Bank podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych

Nest Bank podniósł oprocentowanie specjalne na kontach oszczędnościowych do 8,25% w skali roku. Można z niego skorzystać nawet przez 90 dni od założenia konta oszczędnościowego.

8,25% w skali roku do 50 000 zł  
Z oprocentowania specjalnego 8,25% mogą skorzystać klienci, którzy otworzą Nest Konto Oszczędnościowe lub BIZnest Konto Oszczędnościowe od 11.05.2023 r. oraz będą aktywnie korzystać ze swojego konta podstawowego. Oprocentowanie specjalne obowiązuje  nawet przez 90 dni od założenia konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota objęta tym oprocentowaniem to 50 000 zł, a nadwyżka ponad 50 000 zł do 400 000 zł konto będzie oprocentowana na 3%.
Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z oprocentowania 8,25% przez całe 90 dni?
  • Zapewniać wpływy na Nest Konto w wysokości minimum 2000 zł lub w przypadku klientów biznesowych na BIZnest Konto w wysokości 5 000 zł,
  • Wykonać min. 3 dowolne płatności z Nest Konta/BIZnest Konta: BLIKIEM lub kartą lub przelewem zewnętrznym,
  • Warunki aktywności Klient musi spełniać w okresach 30-dniowych od otwarcia konta oszczędnościowego.
A co, jeśli nie spełnimy warunku aktywności? Wtedy oprocentowanie automatycznie spadnie do 3% w skali roku.
Nest Konto Oszczędnościowe i BIZnest Konto Oszczędnościowe mają nie tylko atrakcyjne oprocentowanie, są też całkowicie elastyczne. Klienci mogą swobodnie wpłacać i wypłacać pieniądze bez utraty odsetek. Co więcej, nie zapłacą za przelewy między kontem oszczędnościowym, a bieżącym w Nest Banku.
Więcej informacji o kontach oszczędnościowych Nest Banku i zasadach ich oprocentowania można znaleźć na stronie: www.nestbank.pl
Informacje o kontach oszczędnościowych można uzyskać także za pośrednictwem infolinii.