Mariusz Jochan na czele największego hotelu 
B&B Hotels w Polsce

6 czerwca sieć B&B Hotels otworzyła swój dziesiąty obiekt w naszym kraju – B&B Poznań Old Town. Dyrektorem hotelu został Mariusz Jochan, który współpracę z międzynarodową grupą hotelową rozpoczął w 2016 r. 

B&B Poznań Old Town ze 156 pokojami mieści się w samym centrum stolicy Wielkopolski, przy Placu Wolności 16 i jest największym dotąd obiektem sieci B&B Hotels w Polsce. 

 Na czele nowego hotelu B&B stanął Mariusz Jochan, który jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Turystyka Biznesowa i Hotelarstwo, a w branży hotelowej pracuje od 12 lat. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierał, zajmując stanowiska kierownicze w łódzkich hotelach.

W 2016 r. nawiązał współpracę z B&B Hotels, obejmując funkcję Zastępcy Dyrektora Hotelu B&B Łódź Centrum. Rok 2020 przyniósł mu awans w strukturach międzynarodowej sieci, z którym łączyła się nominacja na Dyrektora Hotelu B&B Wrocław Centrum. W 2022 r. ponownie dostrzeżono jego potencjał, powierzając mu tym razem zadanie wprowadzenia na rynek nowego hotelu – B&B Poznań Old Town.

Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny zaufano moim kompetencjom, powierzając tak odpowiedzialną rolę, jaką jest prowadzenie hotelu. Budowanie pozycji nowego obiektu na rynku to duże wyzwanie, ale do dyspozycji mam wiedzę, doświadczenie oraz zmotywowany do działania zespół, dlatego wierzę w powodzenie powierzonej mi misji, a już dziś zapraszam do odwiedzenia naszego hotelu – mówi Mariusz Jochan, Dyrektor Hotelu B&B Poznań Old Town.

www.hotelbb.com 

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska

 

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na 2. połowę czerwca 2022) hotele we Francji (352), w Niemczech (153), we Włoszech (57), w Hiszpanii (39), Szwajcarii, Portugalii i Belgii (po 7) w Brazylii i Austrii (po 6) w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1). 

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).