Maraton filmowy z Łapsami Popcorn solony – NOWOŚĆ

  Jesienne, długie wieczory to doskonały powód, by spotkać się z przyjaciółmi w domowym zaciszu i zorganizować maraton filmowy lub nadrobić serialowe zaległości. Oczywiście najlepiej z czymś smacznym pod ręką! Marka Łapsy ma świetną wiadomość dla wszystkich smakoszy chrupiących przekąsek, którzy doskonale wiedzą, czego nie może zabraknąć podczas wielogodzinnego seansu. Już teraz do paczki Łapserdaków dołącza duża paka gotowego popcornu solonego, którego smak sprawi, że poczujecie się jak w prawdziwym kinie! Kto dołącza?

Wieczór filmowy w towarzystwie najlepszych przyjaciół oraz ulubionych bohaterów. Brzmi dobrze. Ale wieczór z Łapsami, brzmi jeszcze lepiej! Popcorn solony to obok innych Łapsowych propozycji przekąska obowiązkowa, zwłaszcza podczas maratonu filmowego. Z wielką michą popcornu na kolanach, możecie na nowo łapać wspólnie spędzane chwile.

Gotowy popcorn solony  przyciąga przede wszystkim prostym składem. Nie zawiera oleju palmowego, wzmacniaczy smaku, czy innych zbędnych składników. Duża paka wystarczy na długo… i jeszcze dłużej, dlatego nie ominie Cię już najlepsza scena z filmu. Bo w zgranej paczce Łapserdaków wszystko smakuje lepiej! 

Popcorn solony: 3,49 zł/ 100g