Luxtrade rozszerza sieć swoich salonów. Sprawdzona i przystępna odnawiana elektronika wkracza do Rzeszowa

Polski lider branży refurbished otwiera nowy salon sprzedaży

Luxtrade, wiodący dostawca odnowionych smartfonów i elektroniki użytkowej, w sobotę, 29 lipca otwiera nowy salon w Rzeszowie. W kolejnym sklepie sieci będzie można nabyć zweryfikowane telefony, tablety czy smartwatche z drugiej ręki, jak i akcesoria do najpopularniejszych urządzeń.
Z okazji startu punktu Luxtrade przygotował również czasową promocję na zakup elektroniki.

Oficjalne otwarcie i zniżki dla pierwszych klientów

Już w najbliższą sobotę, 29 lipca, o godzinie 9:00 nastąpi oficjalne otwarcie pierwszego w regionie sklepu stacjonarnego firmy Luxtrade, zajmującej się kompleksową sprzedażą odnowionej elektroniki użytkowej. W nowym salonie sieci, zlokalizowanym przy ulicy Zamkowej 13 w Rzeszowie, będzie można nabyć, m.in. flagowe smartfony objęte 24-miesiączną gwarancją, smartwatche oraz akcesoria renomowanych producentów. Na miejscu dostępni będą również doradcy klienta, którzy pomogą
w wyborze właściwego modelu czy konfiguracji lub dodatkowym zabezpieczeniu smartfonu. Punkt sprzedaży będzie otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w soboty, od 9:00 do 17:00.

Dla wszystkich mieszkańców stolicy województwa podkarpackiego, którzy odwiedzą sklep podczas oficjalnego otwarcia, firma Luxtrade przygotowała atrakcyjne zniżki na zakup produktów. Tylko w sobotę, 29 lipca, klienci otrzymają rabat o wartości 100 zł na każdy zakupiony smartfon oraz darmową folię ochronną na nowe urządzenie.

Ambitne plany rozwoju sieci salonów

Nowy punkt Luxtrade w Rzeszowie to pierwszy w województwie podkarpackim i dwunasty w kraju punkt stacjonarnej sprzedaży polskiego lidera rynku refurbished.

– Luxtrade konsekwentnie rozwija swoją sieć punktów sprzedaży, gdzie nasi klienci mogą nie tylko zobaczyć i kupić wymarzone urządzenie, ale również zasięgnąć fachowej wiedzy konsultantów przed wyborem konkretnego modelu. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie kolejnych salonów
w wybranych województwach. Chcemy, aby sprawdzona i przystępna cenowo flagowa elektronika była dostępna zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie w każdym regionie, jak również poza granicami Polski
– podkreśla Tomasz Kowalczyk, założyciel i prezes spółki Luxtrade.

Luxtrade od 2017 roku działa na rynku odnawianej elektroniki użytkowej, a pierwszy salon sprzedaży otworzył dwa lata później w Tychach. Obecnie odnawianą elektroniką użytkową, oferowaną przez firmę, można nabywać w 12 punktach stacjonarnych oraz w Internecie – za pośrednictwem strony www.luxtrade.pl oraz na najpopularniejszych platformach sprzedażowych.

Dane teleadresowe nowego salonu:

Luxtrade Rzeszów

Ul. Zamkowa 13
35-032 Rzeszów
tel.: 729 053 056
e-mail: rzeszow@luxtrade.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 09:00 – 21:00
sob. 09:00 – 17:00

Luxtrade – lider rynku odnawianej elektroniki. Od 2017 roku czyni recommerce pierwszym wyborem zakupowym Polaków, oferując bezpieczne i najwyższej jakości produkty refurbished. Marka może się poszczycić stale rosnącą siecią stacjonarnych salonów sprzedaży, równolegle rozwijając kanały sprzedaży online. Celem Luxtrade jest osiągniecie poziomu miliona zadowolonych klientów do 2026 roku.