Już 1 000 klientów wybrało NAJEM od Volkswagen Financial Services

Najem samochodu to coraz chętniej wybierany sposób na wygodne korzystanie z auta. Jedna stała opłata zapewnia komfort niezakłóconej mobilności bez konieczności posiadania pojazdu. Wśród firm, które oferują takie rozwiązanie, jest Volkswagen Financial Services. Firma poinformowała, że w listopadzie 2023 r. z jej oferty NAJEM skorzystał tysięczny klient.

Najem długoterminowy to optymalna opcja dla kierowców, którzy cenią przyjemność z jazdy i nie chcą przejmować się kwestiami związanymi z obsługą pojazdu. Wszystko, co potrzebne do zapewnienia mobilności, zostało uwzględnione w jednej opłacie. Dzięki temu o nic nie trzeba się martwić, ani o niczym pamiętać – mówi Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Volkswagen Financial Services.

Oferta NAJEM od Volkswagen Financial Services oznacza komfort jazdy samochodem – bez zbędnego stresu. Wszelkie ewentualne koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami czy likwidacją szkód są już zawarte w stałej miesięcznej opłacie. Klienci otrzymują pełną obsługę serwisową, która poza okresowymi badaniami technicznymi i przeglądami obejmuje naprawy wynikające ze standardowego użytkowania samochodu. W ofercie jest także ubezpieczenie AC/OC, całodobowe wsparcie Assistance oraz auto zastępcze na cały okres naprawy pojazdu. Dodatkowo w ramach NAJMU można skorzystać z wygodnych usług związanych z oponami – z ich sezonowej wymiany oraz przechowania.

Korzystając z oferty NAJEM, można wymieniać samochód na nowy co 4, 3, a nawet 2 lata bez konieczności wkładu własnego. Do wyboru są pojazdy marek z Grupy Volkswagen (Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, Škoda, Audi, SEAT i CUPRA).

1 000 klientów VW FS wybrało NAJEM

Z tysięcznej oferty NAJEM od Volkswagen Financial Services skorzystał klient z Zielonej Góry, który wybrał model Škoda Kamiq na 24 miesiące. Co ciekawe, to właśnie samochody marki Škoda są najczęstszymi autami w ofercie NAJMU. Jak podaje firma VW FS, aż 52 proc. klientów decydujących się na NAJEM wybrało pojazdy tego czeskiego producenta. Na kolejnym miejscu (17 proc. wskazań) znalazła się marka CUPRA, a podium zamknęła marka Audi (16 proc. klientów).

Dlaczego klienci wybierają NAJEM?

Firma Volkswagen Financial Services zapytała też swoich klientów, jakie elementy oferty NAJEM skłoniły ich do skorzystania z usługi. Wszyscy klienci indywidualni (i 96 proc. firmowych) odpowiedzieli, że to przede wszystkim stała opłata miesięczna zawierająca ubezpieczenie komunikacyjne, pełen pakiet serwisowy, assistance i samochód zastępczy przez cały okres umowy. Większość osób (96 proc. klientów indywidualnych i 79 proc. firmowych) przyznało, że NAJEM zachęcił ich opcją braku wkładu własnego.

Bardzo docenianym elementem oferty w opinii badanych jest opcja zwrotu samochodu na koniec umowy. Wskazało na nią po 91 proc. zapytanych klientów indywidualnych i firmowych. Czyżby konieczność samodzielnej sprzedaży auta była jednym z najbardziej nielubianych czynników z tytułu posiadania własnego samochodu? Jeśli tak, to NAJEM skutecznie rozwiązuje ten problem.

Wszystkie informacje nt. oferty NAJEM od Volkswagen Financial Services dostępne są na stronie www.vwfs.pl.


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).