IV. edycja świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” 
z Frisco.pl

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego już po raz czwarty ruszyła organizowana przez Fundację „Wawel z Rodziną” i Wawel ogólnopolska akcja „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”, której partnerem jest sklep internetowy Frisco.pl. Dzięki niej każdy klient sklepu może przyczynić się do pomocy dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Kolejna edycja świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” wystartowała 14 listopada. Każdy, kto zakupi na Frisco.pl minimum dwa produkty marki Wawel oznaczone symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że do placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie Gdańska, Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia trafią słodkie upominki.

W tym roku akcja potrwa do 11 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy. Więcej informacji na stronie frisco.pl.

Firma Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze opieki dziennej i całodobowej w całym kraju już od 14 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 135 ton słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

#

Fundacja „Wawel z Rodziną” od 2008 roku aktywnie kontynuuje działalność dobroczynną firmy Wawel. W swoich działaniach wspiera inicjatywy poszerzające wiedzę i zdolności dzieci, tak, aby było im łatwiej wejść w dorosłe życia. Aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i edukacyjną oraz wspieranie polskich rodzin, osób i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi.

Language versions »