INTERKADRA ZAJMIE 756 MKW. W KOMPLEKSIE BIUROWYM BUMA SQUARE W KRAKOWIE

Wiodąca firma rekrutacyjna Interkadra wynajmuje 756 mkw. w biurowcu Buma Square znajdującym się w strategicznej lokalizacji, pod adresem Wadowicka 6, w bliskiej odległości od ścisłego centrum Krakowa. Bardzo dobre położenie i ekspozycja na jedne z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta sprawiają, że Buma Square to jeden z najlepszych adresów dla firm poszukujących efektywnych powierzchni biurowych położonych w bliskiej odległości od centralnych dzielnic miasta.

Interkadra by Synergie jest częścią Grupy Synergie, piątego co do wielkości w Europie dostawcy usług HR i rekrutacji, działającego w 17 krajach i posiadającego 800 oddziałów. „Jesteśmy przekonani, że między innymi dzięki dobrej widoczności i dostępności budynku przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej Buma Square wspomoże nas w przyciąganiu najlepszych talentów i rozwoju naszego biznesu w Polsce, a jednocześnie zapewni komfortowe środowisko pracy naszym pracownikom” – mówi Magdalena Winiarska z Interkadra by Synergie.

W Buma Square nasi najemcy mają do dyspozycji między innymi nową siłownię, kantynę, centrum medyczne, pocztę, przedszkole oraz liczne punkty handlowe. Nie mam wątpliwości, że bogata oferta budynku, jego wygodna lokalizacja, którą cechuje bardzo dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami miasta wspomogą naszego nowego najemcę w rozwoju jego biznesu w Polsce” – mówi Michał Orłowski z Revetas Capital odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Buma Square.

Biurowcem Buma Square zarządza firma CERES Management Services.

***

Buma Square oferuje najszerszą różnorodność i elastyczność przestrzeni na krakowskim rynku powierzchni biurowych: dostępne są moduły od 30 do 2 400 mkw. w budynkach A-G.

Biurowiec Buma Square:

  • położony jest w jednym z najszybciej rozwijających się rejonów biznesowych w Krakowie, w pobliżu największego centrum handlowego w mieście,
  • to adres przy ulicy Wadowickiej, obok dużego węzła komunikacyjnego – ronda Matecznego,
  • to 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta i obwodnicy Krakowa
  • to łatwy dojazd dzięki znajdującym się tuż obok budynku przystankom tramwajowym i autobusowym, zapewniającym transport do prawie wszystkich dzielnic Krakowa.

Więcej informacji: https://bumasquare.com/