IN-PACK – targi przyszłości europejskiej branży opakowań

Traysealery, pakowarki, kartoniarki, różnorodne opakowania i etykiety oraz wiele innowacji z branży na premierowej edycji Targów IN-PACK! Swoje produkty zaprezentują firmy o europejskiej randze, jak Mitsubishi, Maszyny Pablo, czy Polpack. Przedsiębiorcy mogą jeszcze dołączyć do grona wystawców wydarzenia zaplanowanego od 13 do 15 lutego w Targach Kielce.

Targi Kielce połączą wiodących przedsiębiorców z europejskiego sektora logistyki. Produkty zaprezentują przedstawiciele sektorów: opakowań służących do przemieszczania i magazynowania towarów, technik pakowania, etykietowania, druku, e-commerce, robotyki, maszyn oraz surowców. Naszymi wystawcami zostali m.in. Verpalin, Turck, Etyland, Promark i ARDEKAS. Współorganizatorem targów została działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack, partnerem wydarzenia, natomiast jest Klaster Creative Packaging Group.

Innowacyjne pokazy

Dzięki licznym pokazom i strefom tematycznym, IN-PACK sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zwiedzających. Jednym z punktów targów będzie strefa pokazowa LET’S PACK IT!, w której można będzie zobaczyć funkcje ramienia robotycznego, systemy do automatycznego pakowania oraz procesy jego optymalizacji.

LogInPack, czyli dawka profesjonalnej wiedzy

Bogata oferta targów obejmuje także wydarzenia towarzyszące. Podczas IN-PACK EXPO odbędzie się druga odsłona Międzynarodowego Kongresu dla branży logistycznej i opakowaniowej LogInPack. W czasie wydarzenia eksperci omówią najnowsze trendy oraz innowacje i wyzwania w dziedzinie logistyki i opakowań. Piotr Snopek – dyrektor sprzedaży i marketingu z Paszportu do Eksportu poruszy m.in. kwestię logistyki w e-commerce. Branżową prelekcję pod tytułem „Od modelu symulacyjnego po bliźniaka cyfrowego” poprowadzi wiceprezes Zarządu FlexSim Dawid Dąbal.

Najlepsze firmy z nagrodą WIN-PACK

Najlepsze firmy, które używają innowacyjnych rozwiązań, narzędzi do optymalizacji procesów oraz kreatywnych rozwiązań.

Wystawcy będą mogli zgłosić swoje produkty do konkursu o WIN-PACK. Najlepsze zostaną wyłonione przez ekspertów oraz autorytety branży. Wyróżnienia i nagrody wręczone podczas uroczystej gali będą dobrą formą dalszej promocji marki. Wystawcy zostaną nagrodzeni m.in. za najbardziej innowacyjne rozwiązania, narzędzia do optymalizacji procesów, a także najbardziej kreatywne rozwiązania.

Polska w 2024 roku ma szansę zostać europejską potęgą

Polska, dzięki potencjałowi rynku, staje się coraz bardziej atrakcyjnym krajem dla zagranicznych firm działających w sektorze logistycznym. Według raportu Banku Pekao, jednego największych polskich banków, Polska ma szanse wyprzedzić Francję na fotelu wicelidera eksportu opakowań w Unii Europejskiej jeszcze w 2023 roku. Rosnący popyt wśród polskich i zagranicznych firm na opakowania „made in Poland” to między innymi skutki dywersyfikacji rynku oraz innowacyjności materiałów oraz dobrego stosunku ceny do jakości  – podkreśla organizator Targów Opakowań IN-PACK. Oprócz tego, na sukces polskich producentów opakowań i maszyn składa się geograficzne położenie Polski.

Kielecki ośrodek targowy to doświadczenie

Targi Kielce od 31 lat specjalizują się w organizacji wydarzeń biznesowych, które przyciągają światowych wystawców i pozwalają na skuteczne nawiązywanie współpracy. Kielecki ośrodek wystawienniczy jest drugim w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem powierzchni zajmowanej przez wystawców i liczby wystawców. Targi Kielce sukcesywnie organizują wydarzenia z sektora logistyki i przemysłu. Wiosna 2023 roku była wypełniona rekordowymi wydarzeniami. Przemysłową Wiosnę, czyli imprezę spod znaku STOM, odwiedziło ponad 19 tysięcy zwiedzających. Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol zaowocowały znakomitą liczbą zawartych kontraktów i relacji biznesowych. Zaufał nam także organizator
II Międzynarodowych Targów Intralogistyki zaplanowanych od 13 do 15 lutego 2024 roku.

Więcej informacji  znajdziecie Państwo na:

https://www.targikielce.pl/in-pack oraz
na Profilu LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/in-pack-expo

Targi Opakowań IN-PACK odbędą się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego 2024 roku.