Hochland ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Hochland Polska od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku firma skorzystała z eSkarbonki, czyli narzędzia pozwalającego na bezpieczne zbieranie pieniędzy online. Wirtualna puszka WOŚP jest otwarta dla każdego, kto chce dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia tej unikalnej w skali całego świata akcji zapoczątkowanej przez Jerzego Owsiaka.

29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz pierwszy pieniądze zbierane będą na zakup specjalistycznego sprzętu nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, a hasło tegorocznej edycji brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Mając na uwadze, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8%, WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia.

Hochland Polska postanowił w tym roku ponownie wesprzeć WOŚP. Tym razem firma skorzystała z eSkarbonki – specjalnego narzędzia technologicznego napędzanego przez Mastercard. To taka wirtualna puszka WOŚP, dzięki której można zbierać pieniądze online wygodnie i bezpiecznie. Wśród osób dotujących eSkarbonkę mogą być pracownicy firmy, ale także ich rodziny, klienci czy inni partnerzy biznesowi. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia! Hochland od lat aktywnie angażuje się w wiele różnych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności – podkreśla Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Ponadto Hochland Polska, jako firma, dokona wpłaty na eSkarbonkę, jak również przekaże kosze z pysznymi serami na licytację, między innymi dla sztabów WOŚP w Kaźmierzu, Szamotułach i Tarnowie Podgórnym.

Aby wesprzeć tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczy kliknąć w poniższy link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/71af36.