Hochland ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Hochland Polska po raz kolejny gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku firma ponownie skorzystała z eSkarbonki, czyli narzędzia pozwalającego na wygodne i bezpieczne zbieranie pieniędzy online. Wirtualna puszka WOŚP jest otwarta dla każdego, kto chce dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia tej szlachetnej akcji.

32. Finał WOŚP, czyli jednodniowa publiczna zbiórka organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, odbędzie się 28 stycznia tego roku. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”, a cel to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte.

Hochland Polska postanowił w tym roku ponownie wesprzeć WOŚP za pomocą eSkarbonki – specjalnego narzędzia technologicznego napędzanego przez Mastercard. To taka wirtualna puszka WOŚP, dzięki której można zbierać pieniądze online wygodnie i bezpiecznie. Hochland od lat aktywnie angażuje się w wiele inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności. Wśród osób dotujących eSkarbonkę mogą być pracownicy firmy, ale także ich rodziny, klienci czy inni partnerzy biznesowi. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia – zachęca Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Ponadto Hochland Polska, jako firma, dokona wpłaty na eSkarbonkę, jak również przekaże kosze z pysznymi serami na licytację, między innymi dla sztabów WOŚP w Kaźmierzu i Szamotułach i Tarnowie Podgórnym.

Aby wesprzeć tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczy kliknąć w link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/sypepikimo.